Uczestnik IO w Rio chce wziąć rewanż za NAJMANA! "Ale c**j trudno, wytrę tobą oktagon"

2020-04-01 9:28 JWa
Marcin Najman, boks
Autor: East News Marcin Najman

Marcin Najman w miniony weekend przegrał na gali FAME MMA 6 walkę z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem przez techniczny nokaut. Wcześniej "El Testosteron" został wyzwany na pojedynek przez Igora Jakubowskiego. Reprezentant naszego kraju w turnieju bokserskim na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janerio 2016 już się jednak rozmyślił. Zamiast bić się z przegranym, chce starcia z triumfatorem, czyli Piechowiakiem.

Igor Jakubowski jeszcze nigdy nie brał udziału w pojedynku w formule MMA. Dotychczas walczył wyłącznie na zasadach bokserskich. Swoje umiejętności prezentował m.in. podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Ostatnio jednak przejawia coraz większą chęć do spróbowania sił w mieszanych sztukach walki. Jakiś czas temu Jakubowski wyzwał na pojedynek Marcina Najmana. Gdy jednak obejrzał jego sobotnią porażkę na FAME MMA 6, zmienił zdanie. Celem pięściarza został pogromca Najmana - Piotr "Bestia" Stachowiak. Wyzwanie zostało rzucone na Instagramie.

Kibice bez litości dla Marcina Najmana! Te komentarze mogą zaboleć -> PRZECZYTAJ JE!

Jakubowski w dość mocnych słowach zaznaczył, że Marcin Najman byłby dla niego zbyt łatwym celem. Jednocześnie chce, by "El Testosteron" został pomszczony w oktagonie. - Chciałem odnieść się do walki Marcina "El Testosterona" Najmana z Piotrem "Bestią, Nandrolonem, Testosteronem, Winstrolem, Metanabolem, Meldonium" Piechowiakiem. K***a, jakby go tak wymieniać przed walką, to długi ten pseudonim. Ale c**j, trudno. Marcin stracił już całkiem odporność na ciosy, co sprawia, że nie jest już sportowym wyzwaniem. Sytuacja zmusiła mnie do pomszczenia Marcina. Piotrek nie wiem jak duże, ale podejrzewam, że masz jaja, więc pokaż je. Chętnie wytrę tobą oktagon. Walka Dawida z Goliatem. Piękny i bestia. Natura vs. sterydiany. Jesteś gotowy na ten taniec? - pytał w nagraniu na portalu społecznościowym.

Marcin Najman odpowiada Tomaszowi Adamkowi! Uderzył w niego POTWORNIE -> ZOBACZ!

Igor Jakubowski ma w dorobku sporo sukcesów w boksie amatorskim. Zdobył między innymi mistrzostwo Unii Europejskiej i wicemistrzostwo Starego Kontynentu. Triumfował także na cenionym Turnieju im. Feliksa Stamma.

Super Raport 30 III

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze