WIELKI pojedynek na FAME MMA 9? Don Kasjo ma pobić się z rywalem z UFC!

2020-11-24 17:44 ŁOLI
Marcin Najman - Don Kasjo
Autor: Tomasz Radzik Marcin Najman - Don Kasjo

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński cały czas może pochwalić się tym, że w FAME MMA nikt nie był w stanie go pokonać. Jeszcze zanim wszedł do oktagonu z Marcinem Najmanem podczas ostatniej gali organizacji Don Kasjo wspominał, że w kolejnym starciu chciałby spróbować swoich sił z kimś, kto walczył w UFC, wskazując przede wszystkim na Conora McGregora lub Khabiba Normagomedova. Z nimi co prawda może nie wyjść do klatki, ale organizacja nie wyklucza walki z kimś, kto ma w CV walki dla UFC.

Najbliższe tygodnie będą trudne dla Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, który będzie musiał dochodzić do siebie pod tym, jak nabawił się kontuzji podczas szamotaniny po walce z Marcinem Najmanem. Wszystko wskazuje jednak na to, że Kasjo będzie miał dodatkową motywację do tego, aby jak najszybciej dojść do siebie. Jeszcze przed wyjściem od oktagonu z Najmanem Życiński stwierdził, że jego kolejna walka powinna odbyć się z kimś, kto walczył wcześniej w UFC. Kasjo w wywiadach wskazywał, że powinien to być Conor McGregor lub Khabib Normagomedov, jednak nieoficjalnie mówi się, że chodzi mu przede wszystkim o Normana Parke'a, z którym Kasjusza nie ma po drodze. Walka z osobą, która ma w CV występy w UFC to jeden z warunków Życińskiego, który zagroził, że inaczej pożegna się z FAME MMA. 

Co się stało z twarzą Pudzianowskiego?! Pomalowane usta, kokardka na głowie. Wszystko się WYJAŚNIA

Teraz Don Kasjo może powoli szykować się do pojedynku ze swoim wymarzonym rywalem. Zaraz po starciu Życińskiego z Najmanem Krzysztof Rozpara, prezes FAME MMA nie zaprzeczył w rozmowie z "Super Expessem", że do takiej walki dojdzie w przyszłości. - Najpierw musimy zadbać o to, aby kontuzja Kasjusza została wyleczona i to jest dla nas priorytet, a później będziemy myśleć o jego karierze.

Mamed Khalidov zdradził SEKRET Błachowicza. Ta tajemnica była skrywana NAPRAWDĘ DŁUGO

Kolejne informacje na ten temat ujawnił Wojciech Gola, kolejny z włodarzy federacji, który w rozmowie z Kasjuszem po walce potwierdził, że organizacja chciałby, aby do takiej walki doszło w przyszłości, chociaż na początku może nie być to pojedynek z Khabibem Nurmagomedovem. 

Najnowsze