Zawodniczka MMA BRUTALNIE pobita przez byłego narzeczonego. Wszystko przez rozstanie [ZDJĘCIA]

2019-11-29 18:04 DaO
Cindy Dandois
Autor: Instagram/dandoiscindy Cindy Dandois

Nieszczęśliwa miłość, rozstania, zdrady - choć wszystko to zdarza się niemal codziennie, to zawsze są to sytuacje trudne dla cierpiących z tego powodu. Emocje potrafią wziąć górę i zranione osoby decydują się na przekroczenie granic. W skandaliczny sposób zachował się były narzeczony zawodniczki mieszanych sztuk walki, Cindy Dandois. Mężczyzna brutalnie pobił swoją byłą partnerkę.

Pochodząca z Belgii zawodniczka MMA w swojej karierze stoczyła już 20 pojedynków. W 15 z nich okazała się lepsza, a rywalki pokonywały ją tylko pięciokrotnie. 35-latka walczyła dla takich federacji jak Invicty i Bellatora. Dandois miała przyjemność rywalizować także dla największej federacji MMA na świecie, a więc dla UFC. W kwietniu 2017 przegrała z Alexis Davis.

Belgijkę spotkała ostatnio bardzo niebezpieczna sytuacja. Została pobita przez byłego narzeczonego, również zawodnika MMA. Do zajścia doszło pod domem zawodniczki w Deurne. Mężczyzna w napaści miał użyć klucza do drzwi, którym okaleczył Dandois. - Nie zaakceptował tego, że chcę iść dalej, a z nim pozostać w przyjacielskich relacjach. Był niesamowicie zazdrosny o mnie. Bardzo często mi groził, ale nigdy nie traktowałam tego poważnie. Zmieniło się to, gdy zapukał do moich drzwi - powiedziała Dandois.

W skutek brutalnego pobicia zawodniczka doznała złamania nosa, a lekarze musieli założyć siedem szwów. - Zostanie mi blizna na całe życie. Mam nadzieję, że lekarze chociaż wyprostują mi nos - poinformowała Dandois. Belgijka nie podała jednak personaliów oprawcy i nie jest pewne, czy wniesie formalne oskarżenia.

Najnowsze