Adam Małysz szczerze o występie żony w "Tańcu z Gwiazdami". Jest mu przykro

2021-09-20 22:09
Adam Małysz
Autor: screen - Polsat

Adam Małysz postanowił powiedzieć, co sądzi o występie swojej żony, Izabeli Małysz, w programie "Taniec z Gwiazdami". Legendarny skoczek został zapytany przez prowadzącą programu o to, co myśli ocenach sędziowskich, które w przypadku jego żony nie są najwyższe. Skoczek przyznał, że jest mu najzwyczajniej przykro.

Adam Małysz od samego początku bardzo wspiera swoją ukochaną w "Tańcu z Gwiazdami". Skoczek towarzyszył żonie w treningach, studiu telewizyjnym, a także ogląda z perspektywy trybun każdy jej występ. Mimo uwielbienia publiczności, Izabela Małysz nie może liczyć na najwyższe noty od sędziów. Sprawę skomentował sam Małysz, który powiedział szczerze, co o tym wszystkim sądzi.

Partner Izy Małysz wskazał jej największą słabość. To przez to ma słabe oceny w "Tańcu z Gwiazdami"?

Adam Małysz o ocenach sędziów w "Tańcu z Gwiazdami". Izabela Małysz nie może liczyć na najwyższe noty

Żona skoczka narciarskiego od samego początku wzbudzała wielkie emocje u fanów tanecznego show. Wszyscy byli ciekawi, jak żona skoczka narciarskiego poradzi sobie na tanecznym parkiecie. Mimo wielkich oczekiwań Iza Małysz nie znalazła poparcia u sędziów, którzy bardzo ostro podchodzili do jej starań. O ocenach sędziów powiedział sam Adam Małysz, który udzielił krótkiego wywiadu w trakcie programu.

- Nie śmiem kwestionować specjalistów [...] Jest mi przykro, kiedy Iza dostaje słabe oceny - powiedział medalista olimpijski z Salt Lake City i Vancouver.

Katarzyna Skowrońska z alkoholem w ręku! Nie była sama, musiała to uczcić

Aby zobaczyć prawdę na temat małżeństwa Izabeli Małysz, przejdź do galerii poniżej.

Iza Małysz pożegnała się z programem. Odczuła wielką ulgę

Mimo że w ostatnim odcinku show żona Adama Małysza pokazała się z dobrej strony, to ostatecznie pożegnała się z show, nie zyskując wystarczająco dużej ilości głosów telewidzów. Jak sama przyznała, czuje wielką ulgę.

- Z pewną ulgą żegnam się z tym programem, bo stęskniłam się za domem - powiedziała Izabela Małysz po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami".

Sonda
Czy podobały Ci się występy Izabeli Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze