Justyna Kowalczyk

i

Autor: Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk

Justynę Kowalczyk-Tekieli spotkał wielki zaszczyt! Takim wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko nieliczni, prawdziwa duma

2022-07-05 11:21

Justyna Kowalczyk-Tekieli od lat zalicza się do grona najwybitniejszych polskich sportowców, którzy zapisali się złotymi zgłoskami na kartach historii. Za swoje zasługi dla polskiego sportu w przeszłości została odznaczona Orderem Odrodzenia Polski, a teraz spotkał ją kolejny zaszczyt. Mistrzyni olimpijska wybrała się do Władysławowa, gdzie czekała już na nią gwiazda z jej nazwiskiem.

Polscy fani sportów zimowych jeszcze kilka lat temu z zapartym tchem śledzili poczynania Justyny Kowalczyk-Tekieli, która swoimi biegami narciarskimi zapisała się złotymi zgłoskami w historii nie tylko polskiego sportu, ale również całej dyscypliny. Obecnie co prawda wielokrotna mistrzyni olimpijska w pełni oddaje się macierzyństwu, zabierając swojego synka w wiele ciekawych miejsc. Teraz mogła zabrać go do Władysławowa, gdzie spotkał ją ogromny zaszczyt. Takim osiągnięciem mogą pochwalić się nieliczni. 

Wielki zaszczyt dla Justyny Kowalczyk-Tekieli! Takim wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko nieliczni

W tamtejszej Alei Gwiazd pojawiła się bowiem gwiazda z nazwiskiem Justyny Kowalczyk-Tekieli, która została jedną z 13 kolejnych osób uhonorowanych w ten sposób. Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie jest pierwszym tego typu miejscem w Polsce, poświęconym krajowym oraz zagranicznym sportowcom i trenerom.

Justyna Kowalczyk zabrała syna i wyjechała z Polski! Królowa nart wylądowała w głuchej dziczy

Poznajcie wielki sekret Justyny Kowalczyk-Tekieli, klikając w galerię zdjęć poniżej

Justyna Kowalczy-Tekieli uhonorowana we Władysławowie! Nazwisko mistrzyni olimpijskiej pojawiło się w alei gwiazd

Na deptaku w pobliżu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich odsłonięto tym razem gwiazdy: himalaisty Leszka Cichego, trenera skoku o tyczce Edwarda Szymczaka, trenera bokserskiego Andrzeja Gmitruka, szkoleniowca biegów narciarskich i biathlonu Aleksandra Wieretielnego, kolarki górskiej i członkini Komisji Zawodniczej MKOl Mai Włoszczowskiej, siatkarki Małgorzaty Glinki-Mogentale, specjalizującej się biegach na długim dystansie Wandy Panfil, wielokrotnej medalistki olimpijskiej w biegach narciarskich Justyny Kowalczyk-Tekieli, specjalisty w podnoszeniu ciężarów Henryka Kohnke, zmarłej w tym roku żony jednego z najlepszych polskich automobilistów w historii Sobiesław Zasady - Ewy, lekkoatletki Jarosławy Jóźwiakowskiej, siatkarki Krystyny Krupy oraz trenera piłki ręcznej Stanisławowa Majorka.

Wojciech Szczęsny pokazał wyjątkowe zdjęcie z żoną! Namiętne pocałunki rozpaliły internautów, co za romantyk

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze