Dziewczyna Piotra Żyły zapowiada ŚLUB! Ale jest jeden problem. Wszystko zdradziła!

2021-03-02 20:03 mil
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram / marceepan Marcelina Ziętek

Piotr Żyła cieszy się wielkim szczęściem sportowym, ale także osobistym. Świeżo upieczony mistrz świata na skoczni normalnej spędza chwile u boku pięknej Marceliny Ziętek. Dziewczyna skoczka narciarskiego otworzyła się nieco w rozmowie z cyklu "Dalia Talks". Pośród kilku interesujących wątków padł także ten dotyczący ślubu!

Ależ to są wspaniałe dni w życiu Piotra Żyły! W sobotę popularny skoczek narciarski wywalczył złoty medal mistrzostw świata w Oberstdorfie. Nim jednak wróci do kraju upłynie jeszcze trochę dni, jako że impreza w Niemczech nadal trwa. Ale gdy już dojdzie do powrotu, to z otwartymi ramionami bez wątpienia będzie na niego czekała ukochana - Marcelina Ziętek. W rozmowie z cyklu "Dalia Talks" kobieta postanowiła się nieco otworzyć, padł także wątek ślubu. Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Postanowione! Dawid Kubacki chce mieć w domu mężczyznę. Jest już konkretny plan

Żyła mistrzem świata!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze