Nie uwierzycie, na czym jeszcze zbija pieniądze Piotr Żyła. Powinien dziękować Justynie na kolanach, bez niej by się nie udało

2021-05-06 14:53 Mateusz Wysokiński
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Autor: Instagram/piotr_zyla_official/justynazyla Justyna Żyła, Piotr Żyła

Piotr Żyła wraz z Justyną Lazar tworzyli dość kontrowersyjną parę. Mimo że małżeństwo rozpadło się prawie trzy lata temu, to byli małżonkowie w mediach społecznościowych nie oszczędzają sobie zgryźliwości. Okazuje się jednak, że dzięki celebrytce, skoczek narciarski wpadł na pomysł, aby rozkręcić dochodowy biznes, który po dziś przynosi mu pieniądze. O ile ich obecne relacje nie są za dobre, o tyle sam Piotr musi przyznać, że dzięki byłej żonie zyskał dodatkowe źródło pieniędzy.

Justyna Żyła, wraz ze skoczkiem narciarskim tworzyli małżeństwo przez 12 lat. W trakcie ich związku doszło, do wielu pozytywnych zdarzeń, takich jak narodziny wspólnego potomstwa, a para jeszcze kilka lat temu okazywała sobie gorące uczucia w mediach. Niestety, kiedy ich relacja się rozpadła, celebrytka, jak i skoczek, nie oszczędzali sobie złośliwości i oskarżeń. Okazało się jednak, że Piotr zawdzięcza swojej byłej żonie coś ważnego. To ona zainspirowała go do stworzenia biznesu, który po dziś przynosi mu dodatkowe źródło dochodu. Mało kto zdawał sobie z tego sprawę.

Justyna Żyła pomogła Piotrowi. Zainspirowała go do otworzenia dochodowego biznesu

Okazuje się, że niepozorny prezent może zainspirować do stworzenia dochodowego biznesu. Tak było w przypadku małżeństwa Żyłów, kiedy to Justyna Lazar zdecydowała się obdarować swojego ukochanego nietypowym prezentem. Przedmiot tak bardzo spodobał się skoczkowi, że stwierdził, że chce na tym zarabiać. Sama Justyna przed laty przyznawała, że jej rola w otworzeniu działalności była niepodważalna.

-  I Piotr wpadł na pomysł: Może bym sam zaprojektował swoją kolekcję? - przyznała Justyna Żyła w 2013 roku.

Biznes przetrwał dłużej niż ich małżeństwo

O ile małżeństwo Żyłów to już przeszłość, o tyle biznes założony przed laty nadal ma się bardzo dobrze, a mistrz świata z Oberstdorfu jest jego ambasadorem. Produkty promowane przez sportowca cieszą się wielką popularnością, a on sam zyskał dodatkowe źródło dochodu. Czym prócz sportu zajmuje się Piotr Żyła i jaką rolę odegrała w tym Justyna Lazar? O tym przekonasz się, czytając galerię poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze