PŚ Kulm KWALIFIKACJE TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki dzisiaj STREAM ONLINE. Kwalifikacje Kulm w TV gdzie oglądać kwalifikacje PŚ Kulm ONLINE STREAM LIVE

2020-02-14 7:17 DaO
Dawid Kubacki
Autor: East News Dawid Kubacki

Kwalifikacje Kulm TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie dzisiaj Bad Mitterndorf STREAM ONLINE. O której godzinie skoki w piątek KWALIFIKACJE Kulm? Gdzie oglądać PŚ Kulm kwalifikacje TV TRANSMISJA STREAM LIVE. Na ten moment czekało zapewne wielu kibiców. W piątek po raz pierwszy w obecnym sezonie skoczkowie będą mieli okazję zmierzyć się ze mamutem. Puchar Świata przeniósł się do Kulm, gdzie zawodnicy będą rywalizować o kolejne punkty. Kwalifikacje Kulm TV TRANSMISJA gdzie oglądać skoki w piątek Bad Mitterndorf LIVE ONLINE w INTERNECIE.

Kwalifikacje Kulm DZISIAJ w TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać skoki narciarskie piątek Bad Mitterndorf STREAM ONLINE

W miniony weekend zawodnicy ponownie nie mieli szczęścia do pogody. Wiatr nie dał za wygraną w Willingen i udało się przeprowadzić tylko jeden konkurs indywidualny. W najbliższych dniach ma być zupełnie inaczej. Prognozy pogody dla Bad Mitterndorf były optymistyczne i nic nie miało przeszkodzić w rozegraniu wszystkich zaplanowanych zawodów. Ale problemy zaczęły się już w piątek, bo od rana wiatr znów zaczął dawać o sobie znać. W sobotę rozpocznie się natomiast rywalizacja o małą Kryształową Kulę w lotach narciarskich. A te zawsze wywołują dodatkowe emocje zarówno wśród kibiców, jak i zawodników, którzy uwielbiają latać. A na Kulm można osiągać wspaniałe rezultaty.

PŚ Kulm kwalifikacje TV NA ŻYWO. Skoki narciarskie piątek STREAM ONLINE

Obiekt ten jest jednak mało przyjazny polskim skoczkom. Dawid Kubacki w Kulm startował dwukrotnie, ale nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. A taki przebieg wydarzeń w najbliższy weekend mocno skomplikowałby mu walkę o Kryształową Kulę. Nie lepiej radził sobie na tym mamucie Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijski co prawda zdobył w Kulm już sporo punktów, ale ostatni raz na podium stanął w 2012 roku. Biało-czerwoni mogą więc napisać nowa historię w najbliższych dniach, na co liczą wszyscy kibice skoków narciarskich.

Kwalifikacje Kulm miały odbyć się 14 lutego. Ze względu jednak na zbyt silny wiatr rywalizacja została odwołana, a pierwsze seria sobotniego konkursu odbędzie się z udziałem 53 skoczków.

Najnowsze