Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

Puchar Świata w Ruce

PŚ Ruka TV TRANSMISJA NA ŻYWO PŚ Ruka Gdzie obejrzeć mecz dzisiaj skoki narciarskie STREAM ONLINE LIVE 27.11

PŚ Ruka TV Transmisja NA ŻYWO PŚ Skoki narciarskie w TV dzisiaj Gdzie oglądać Puchar Świata Ruka STREAM ONLINE LIVE 27.11. Puchar Świata Ruka Czas na kolejne wielkie emocje w Pucharze Świata. Przed polską kadrą wielki test, a dla Dawida Kubackiego szansa na kolejny, wielki triumf. Miejmy nadzieję, że niedziela będzie należeć do Polaków. Puchar Świata Ruka Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć skoki narciarskie dzisiaj w TV Na jakim programie PŚ Ruka LIVE STREAM ONLINE 27.11

Puchar Świata Ruka TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć skoki narciarskie w TV dzisiaj NA ŻYWO 27.11.

Dawid Kubacki w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskiej Ruce bronić będzie pozycji lidera klasyfikacji generalnej. Początek zawodów o godzinie 9 czasu polskiego. Na 7.30 zaplanowano kwalifikacje.

Kubacki po trzech konkursach ma 250 punktów, za dwa zwycięstwa w Wiśle oraz czwarte miejsce w sobotniej rywalizacji w Ruce. 64 punkty traci do niego najlepszy w pierwszym starcie w Ruce Słoweniec Anze Lanisek, a punkt mniej zgromadził Austriak Stefan Kraft.

Czwarty w klasyfikacji generalnej jest Piotr Żyła, który w sobotę był trzeci i po raz 20. w karierze stanął na podium zawodów PŚ.

Poza nimi z biało-czerwonych startować będą: Kamil Stoch, Paweł Wąsek, którzy punktowali w sobotę, oraz Jakub Wolny, Tomasz Pilch i Aleksander Zniszczoł, których w pierwszym starcie w Finlandii zabrakło w finałowej "30".

Puchar Świata Ruka STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE 27.11

Puchar Świata Ruka został zaplanowany na niedzielę 27 listopada 2022 roku. Transmisja TV w TVN, Eurosport. Stream Online w Player, Pilot WP, Canal+ Online. Relacja Live na sport.se.pl od godziny 9 rano, zapraszamy serdecznie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany