PŚ w Kuusamo STREAM ONLINE i TRANSMISJA w TV. Skoki w Kuusamo w niedzielę LIVE ONLINE Gdzie oglądać konkurs PŚ w Kuusamo STREAM TV na jakim programie skoki 1.12.2019

2019-12-01 10:42 MSo
Daniel Andre Tande
Autor: CyfraSport Daniel Andre Tande

Niedzielny konkurs Pucharu Świata w Kuusamo transmisja NA ŻYWO LIVE. STREAM ONLINE: skoki narciarskie Kuusamo TRANSMISJA 1.12.2019. Gdzie transmisja skoków z Kussamo w niedzielę? Na jakim kanale oglądać. Puchar Świata w Kuusamo konkurs LIVE w TV i ONLINE. Biało-czerwoni nie poradzili sobie dobrze w sobotnim konkursie indywidualnym na skoczni Ruka w Kuusamo. Szansa na rehabilitację pojawi się już w niedzielę! Czy Biało-czerwoni pojawią się w czołowej dziesiątce? PŚ w Kuusamo 1.12.2019 TRANSMISJA TV Gdzie obejrzeć PŚ w Kuusamo STREAM LIVE w INTERNECIE.

W sobotę skocznia w Kuusuamo okazała się dla zawodników wyjątkowo życzliwa. W końcu konkurs na Ruce nie był loteryjny, a zawodnikom mniej więcej dopisywały podobne warunki. Niestety, nie przełożyło się to na miejsca polskich skoczków, którzy awansowali w szóstkę do czołowej trzydziestki, ale zajmowali odległe miejsca. A byłoby jeszcze gorzej, gdyby nie dyskwalifikacje kolejnych norweskich skoczków ze względu na nieregulaminowe kombinezony. - Moje skoki są solidne, ale wiem, że mogłyby być lepsze. Coś mi w nich umyka, tylko nie umiem tego sprecyzować - powiedział w rozmowie ze SkiJumping.pl Kamil Stoch. Lider naszej kadry zajął szesnaste miejsce, ale warto zwrócić uwagę na to, że jako jedyny skakał z niekorzystnym wiatrem wiejącym mu w plecy. - Miejsce jest adekwatne do tego co zrobiłem. Czasami wygrywamy, jesteśmy na podium, czasami jesteśmy w drugiej czy trzeciej dziesiątce i musimy to zaakceptować. Nie uważam, żeby doskwierał mi pech - przyznał Stoch.

PŚ w Kuusamo 1.12 TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Konkurs indywidualny PŚ w Kuusamo odbędzie się w niedzielę 1 grudnia 2019 roku. PŚ w Kuusamo TRANSMISJA TV NA ŻYWO w kanale TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Stream online będzie dostępny na sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:30. Relacja LIVE na sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze