PŚ w Niżnym Tagile TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie w Niżnym Tagile LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ PŚ w Niżnym Tagile konkurs indywidualny w TV

2019-12-07 9:05 KZ
Kamil Stoch czeka na Rakietę z Zębu
Autor: AP Kamil Stoch czeka na Rakietę z Zębu

PŚ w Niżnym Tagile TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Skoki narciarskie: konkurs indywidualny w Niżnym Tagile LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać PŚ Niżny Tagił konkurs sobotni Na jakim programie TRANSMISJA TV Niżny Tagił w INTERNECIE. W Niżnym Tagile odbędą się dwa kolejne konkursy indywidualne. W sobotnich zawodach o punkty Pucharu Świata będzie walczyło sześciu Polaków. Jak się zaprezentują? PŚ Niżny Tagił LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć konkurs w Niżnym Tagile TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

PŚ Niżny Tagił TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Po konkursach w Lahti i w Wiśle skoczkowie narciarscy przenieśli się do Rosji do Niżnego Tagiłu. Polscy kibice liczą na dobre występy Kamila Stocha i spółki, jednak kwalifikacje i treningi nieco studzą te nadzieje. Najlepiej wypadł w nich Stoch, który na jednym z treningów skoczył aż 142 metry (pół metra dalej od oficjalnego rekordu skoczni). W kwalifikacjach już tak dobrze nie było. 126,5 metra dało Stochowi 11. miejsce. Pozostali Polacy spisali się przeciętnie lub słabo. Dawid Kubacki zajął 23. miejsce, Piotr Żyła 29., Jakub Wolny 34., Maciej Kot 40., Klemens Murańka 48. Jako jedyny do konkursu nie awansował Stefan Hula, który był 51.

Zawody w NIżnym Tagile odbędą się po raz piąty w historii. Jak na razie obiekt Aist jest pechowy dla Polaków. Do ubiegłego roku żaden z biało-czerwonych nie był tam w stanie stanąć na podium zawodów . Tę klątwę przełamał Piotr Żyła, który przed rokiem zajął najpierw drugie, a następnie trzecie miejsce. Kamil Stoch nie ukrywa, że nie jest entuzjastą podróży i startów w tym mieście. - Nie przepadam za konkursami w Niżnym Tagile. Skocznia jest w porządku, ale sama podróż i miasto nie trafiają w moje gusta. Nie ukrywam, jadę tam, bo muszę. Miejsce jest przytłaczające - powiedział Stoch na łamach portalu skijumping.pl.

PŚ Niżny Tagił STREAM ONLINE. Gdzie oglądać skoki narciarskie TV NA ŻYWO

Konkurs indywidualny w Niżnym Tagile odbędzie się w sobotę 7 grudnia. TRANSMISJA z zawodów w Niżnym Tagile w TV NA ŻYWO będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Stream online na żywo będzie dostępny na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na portalu sport.se.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 15:30.

Najnowsze