Puchar Świata Wisła 2019. CZY MOŻNA JESZCZE KUPIĆ BILETY PŚ w Wiśle 2019

2019-11-20 16:35 KG
Kamil Stoch, skoki narciarskie
Autor: East News Kamil Stoch podczas turnieju Raw Air

Czas na zimowe szaleństwo. Już w ten weekend inauguracja Pucharu Świata w Wiśle. CZY MOŻNA JESZCZE KUPIĆ BILETY? Od kilku lat to nie fińskie Kussamo, a polska Wisła gości skoczków podczas pierwszego Pucharu Świata w nowym sezonie. Gdzie kupić bilety na inaugurację PŚ w Wiśle? Wydarzenie przyciągnie tysiące kibiców.

Przez lata polską stolicą skoków narciarskich było Zakopane. Coroczne zawody, które odbywają się w styczniu sprawiały, że miliony kibiców żyły tym wydarzeniem. Od kilku lat do tego grona dołączyła także Wisła - Malinka. CZY MOŻNA JESZCZE KUPIĆ BILETY? Skoki Wisła 2019. Na skoczni im. Adama Małysza czekają na kibiców dwudniowe zawody poprzedzone piątkowymi kwalifikacjami. W sobotę konkurs drużynowy, w niedzielę indywidualny. Po udanej letniej Gran Prix Polacy przystępują do nowego sezonu w dobrych humorach i z nadziejami na kolejne sukcesy. Zagadką pozostaje na jaki skład postawi trener kadry Michal Dolezal. Odpowiedź poznamy już w weekend podczas zawodów w Wiśle. CZY MOŻNA JESZCZE KUPIĆ BILETY?

Zeszły sezon był bardzo udany dla polskich skoków. Oby w tym roku było podobnie. Start PŚ w Wiśle. CZY MOŻNA JESZCZE KUPIĆ BILETY? Lider polskiej drużyny Kamil Stoch w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajął wysokie trzecie miejsce. Tuż za nim uplasowali się Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Objawieniem był bez wątpienia Jakub Wolny, który dobrymi wynikami wskoczył do kadry i był jej ważną częścią podczas MŚ w Seefeld, gdzie polska reprezentacja walczyła o podium. Czy taki sam skład wystąpi podczas Pucharu Świata w Wiśle? Skocznia w Wiśle - Malince zamieni się w prawdziwą świątynie skoków narciarskich. Zainteresowanie fanów jest ogromne, co roku w polskie góry przyjeżdżają tłumy fanów.

Jak co roku organizatorzy nie mają powodów do zmartwień. Bilety wyprzedają się fantastycznie. W oficjalnej sprzedaży pozostają wejściówki tylko na piątkowe kwalifikacje, lecz ich liczba zmniejsza się z każdą godziną. Na konkurs drużynowy oraz indywidualny wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Jak co roku impreza w Wiśle to prawdziwe święto skoków narciarskich Ostatnie sztuki na piątkowe zawody można zdobyć w serwisie www.kupbilet.pl

Najnowsze