ATP Szanghaj: Hubert Hurkacz Z KIM i KIEDY gra Hurkacz w III rundzie w Szanghaju O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz ATP Szanghaj DRABINKA

2019-10-09 11:35 CH
Hubert Hurkacz
Autor: AP Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz jest już w III rundzie turnieju ATP w Szanghaju. Awansował do niej w znakomitym stylu, pokonując 6:2, 7:6(1) Gaela Monfilsa, 11. rakietę świata. Po drobnym dołku formy Hurkacz znów prezentuje się świetnie. Polak czeka już na mecz w III rundzie ATP Szanghaj. Z KIM i KIEDY zagra Hurkacz w III rundzie? ATP Szanghaj DRABINKA KIEDY i Z KIM gra Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE mecz. DRABINKA ATP Szanghaj. TERMINARZ rywal Hurkacza w III rundzie.

ATP Szanghaj DRABINKA Hurkacz Z KIM I KIEDY gra w Szanghaju

Hubert Hurkacz wyraźnie odżył po słabszym okresie i serii trzech porażek. Najlepszy polski tenisista, który właśnie awansował na 34. miejsce w rankingu ATP (najwyższe w karierze), jest już w III rundzie silnie obsadzonego turnieju ATP w Szanghaju. Hurkacz w świetnym stylu pokonał we wtorek Gaela Monfilsa, nr 11 ATP. Zrewanżował się Francuzowi za niedawną porażkę w Montrealu (4:6, 0:6). Tenisista z Wrocławia czeka już na mecz w III rundzie ATP Szanghaj. Z KIM i KIEDY gra Hurkacz w Szanghaju? O której godzinie mecz Hurkacza?

Hubert Hurkacz Z KIM i KIEDY gra w ATP Szanghaj DRABINKA

Hubert Hurkacz w III rundzie turnieju ATP w Szanghaju zagra dopiero w czwartek. Z KIM zagra Hurkacz? Rywala pozna w środę. Będzie nim Grek Stefanos Tsitsipas (nr 7), który pokonał Felixa Auger-Aliassime (nr 19) w II rundzie zmagań. Transmisje na żywo z turnieju ATP w Szanghaju na antenie Polsatu Sport.