French Open: Linette - Fernandez O KTÓREJ GODZINIE Gdzie oglądać Roland Garros Linette - Fernandez TV TRANSMISJA NA ŻYWO Linette KIEDY gra

2020-09-27 20:14 CH
Magda Linette
Autor: AP PHOTO/ANDY BROWNBILL Magda Linette

Magda Linette - Leylah Fernandez KIEDY mecz? Gdzie oglądać Roland Garros: Linette - Fernandez O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette I runda French Open Linette - Fernandez TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Magda Linette jako ostatnia z polskich tenisistów ma rozpocząć rywalizację w I rundzie paryskiego French Open 2020. Rywalką poznanianki będzie utalentowana 18-letnia Kanadyjka Leylah Fernandez (nr 100 WTA). Linette jest faworytką, ale jej młoda przeciwniczka napsuła już krwi wielu czołowym tenisistkom. Magda Linette KIEDY gra Roland Garros Linette - Fernandez STREAM ONLINE LIVE.

KIEDY mecz Linette - Fernandez TRANSMISJA TV NA ŻYWO French Open

Magda Linette na kortach im. Rolanda Garrosa rozstawiona jest z numerem 31. Tenisistka z Poznania w I rundzie trafiła na utalentowaną 18-latkę z Kanady. Ciemnoskóra Leylah Fernandez zajmuje 100. miejsce w rankingu WTA i wróży jej się wielką karierę. Atutem Linette w tym meczu będzie dużo większe doświadczenie, ale młoda Frenandez może okazać się bardzo wymagającą przeciwniczką. Polka przed French Open zagrała w turnieju WTA w Strasburgu. Odpadła z niego w II rundzie po porażce 6:7, 5:7 z Eliną Switoliną. Mecz ze słynną Ukrainką był bardzo wyrównany, a Linette w końcówkach obu setów zmarnowała swoje szanse. Jak zaprezentuje się w Paryżu? Rok temu w Roland Garros odpadła w II rundzie po meczu z Simona Halep.

Linette - Fernandez O KTÓREJ GODZINIE mecz Roland Garros

Mecz Magda Linette - Leylah Fernandez w I rundzie French Open zostanie rozegrany w poniedziałek 28 września. Początek meczu Linette - Fernandez ok. godziny 18.30-19.30 (czwarty mecz od godz. 11 po jednym meczu kobiet i dwóch meczach mężczyzn). Transmisje z French Open na żywo od niedzieli w kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. STREAM ONLINE w usłudze Eurosport Player, gdzie będzie można śledzić wszystkie mecze turnieju.

Najnowsze