Agnieszka Radwańska URODZIŁA i przybiła piątkę z synkiem! Pierwsze ZDJĘCIE po porodzie rozczuliło fanów!

2020-07-27 21:53 CH
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska urodziła, a pierwsze ZDJĘCIE tenisistki po porodzie rozczuliło jej licznych fanów. Isia przybija na nim nietypową piątkę z małym Kubusiem, przykładając swoją dłoń do jego małej stopki. Pierworodny synek Radwańskiej przyszedł na świat w poniedziałek rano (27 lipca), o czym poinformował dumny ojciec Dawid Celt, mąż tenisowej gwiazdy. "Jakub jest już z nami" - napisał, dzieląc się z fanami dobrą nowiną i uroczym zdjęciem, na którym maluszek ściska w rączce jego palec. Teraz słodkie zdjęcie opublikowała Radwańska, szczęśliwa mama.

Agnieszka Radwańska od dawna marzyła o macierzyństwie. Wreszcie się doczekała. "Kubuś jest już z nami. Dziękuje za wszystkie dotychczasowe wiadomości i gratulacje" - napisała w poniedziałek wieczorem Radwańska, dzieląc się z fanami uroczym zdjęciem. Przybiją na nim "piątkę" z małym synkiem, przykładając dłoń do maleńkiej stopki Kubusia. Pierwsze dziecko już jest, a teraz była wiceliderka rankingu WTA pójdzie pewnie za ciosem. "Nie wyobrażam sobie mieć jedynaka, absolutnie odpada! Moim zdaniem to dużo gorsze dla dziecka. Wychowywałam się z siostrą, zatem wiem, że rodzeństwo daje same korzyści" - stwierdziła w swojej książce "Jestem Isia".

Radwańska skomentowała triumf Cracovii w Pucharze Polski! Pisze o NIENAWIŚCI!

Ciekawe czy mały Kuba odziedziczył tenisowe geny po rodzicach. Dawid Celt zanim został sparingpartnerem a potem życiowym partnerem Radwańskiej, również był profesjonalnym tenisistą. "Gdyby się okazało, że nasze dzieci mają talent, to będę je raczej zachęcała, pokazując to, co w tenisie przyjemne, niż zniechęcała, opowiadając o tym, jakich wyrzeczeń wymaga kariera. A jeśli nie tenis, to na pewno inny sport" - nie ukrywała Agnieszka. Rodzicom gratulujemy!

EROTYCZNE pląsy tenisowej gwiazdy! Wywija zmysłowo biodrami w skąpym bikini! WIDEO

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze