Aryna Sabalenka NAGO! Wielka rywalka Igi Świątek lubi rozbierane sesje, zobacz nagie zdjęcia Sabalenki!

i

Autor: Instagram Aryna Sabalenka NAGO! Wielka rywalka Igi Świątek lubi rozbierane sesje, zobacz nagie zdjęcia Sabalenki!

Australian Open 2023

Aryna Sabalenka NAGO! Rywalka Magdy Linette lubi rozbierane sesje, jej ZDJĘCIA wywołały zamieszanie!

2023-01-25 17:13

Aryna Sabalenka, rywalka Magdy Linette w półfinale Australian Open, lubi się rozbierać i kusić w zmysłowych sesjach. Białorusinka ma już za sobą kilka, a najciekawiej wypadła w dniu swoich urodzin. Sabalenka zaprezentowała wtedy fanom na Instagramie gorące fotki z rozbieranej sesji. Tenisistka z Mińska siedziała na krześle ubrana jedynie w dżinsy, zmysłowo zakrywając nagie piersi i trzymając w dłoni czerwoną różę. Sabalenka wcześniej chwaliła się innymi odważnymi fotkami. Zobaczcie gorące ZDJĘCIA Aryny Sabalenki.

Aryna Sabalenka, która w czwartek zagra z Magdą Linette w półfinale Australian Open, lubi zaskakiwać swoich kibiców odważnymi zdjęciami. Efekty najciekawszej sesji zaprezentowała w dniu swoich urodzin, zamieszczając na Instagramie gorącą fotkę. Potem były kolejne. Tenisistka z Mińska pozowała półnaga ubrana jedynie w dżinsy, albo publikowała zmysłowe fotki z plaży. Białorusinka znana z bardzo agresywnego i bezkompromisowego stylu gry wygrała już 11 turniejów rangi WTA, a najwyżej w rankingu była na 2. miejscu. Jednak jeszcze nie doczekała się sukcesu na wielkoszlemowej scenie. Teraz po klęskach Igi Świątek, Ons Jabeur, Jessiki Peguli i innych czołowych gwiazd, wyrosła na główną faworytkę do triumfu w Melbourne. Najpierw jednak musi pokonać natchnioną Magdę Linette. Poniżej ZDJĘCIA z rozbieranej sesji Aryny Sabalenki.

Iga Świątek zasnęła a jej INTYMNE ZDJĘCIA pojawiły się w Internecie! Wiemy kto je zrobił!

Najnowsze