DEBEL Świątek Mattek-Sands TV TRANSMISJA NA ŻYWO 1/4 finału Roland Garros Paryż O KTÓREJ GODZINIE gra debel Świątek Mattek-Sands STREAM ONLINE LIVE 8.06 Gdzie oglądać

2021-06-08 10:18
Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands zagrają w FINALE Roland Garros!!! Polka i Amerykanka wyraźnie lepsze od rywalek!
Autor: Facebook Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands zagrają w FINALE Roland Garros!!! Polka i Amerykanka wyraźnie lepsze od rywalek!

Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra debla dzisiaj Roland Garros DEBEL Świątek Mattek-Sands TRANSMISJA TV NA ŻYWO 1/4 finału French Open Paryż Gdzie oglądać debla Iga Świątek debel O KTÓREJ GODZINIE gra debel Świątek Mattek-Sands STREAM ONLINE LIVE 8.06. - Pod koniec meczu aż mnie ciarki przeszły - mówiła Iga Świątek, która wraz z Bethanie Mattek-Sands po kapitalnym meczu (5:7, 6:4, 7:5) wyrzuciły za burtę rozstawioną z numerem 1 parę Hsieh/Mertens. Przed Polką i Amerykanką kolejny mecz. Świątek i Mattek-Sands w 1/4 finału zagrają z Chorwatką Andreją Klepac i Słowenką Dariją Jurak. Sprawdź gdzie oglądać mecz debla Świątek/Mattek-Sands - Klepac/Jurak LIVE STREAM ONLINE 8.06 Roland Garros debel kobiet Gdzie oglądać mecz Igi Świątek w deblu TRANSMISJA TV.

DEBEL Świątek Mattek-Sands TRANSMISJA TV NA ŻYWO 1/4 finału Roland Garros Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra debla dzisiaj

Iga Świątek nie zwalnia tempa! Po rozgrywanym późno w nocy meczu z Martą Kostiuk dzisiaj Polka powalczy w deblu. Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands we wtorek powalczą w 1/4 finału turnieju debla Roland Garros. Polka i Amerykanka zmierzą się z Chorwatką Andreją Klepac i Słowenką Dariją Jurak. Poprzedni mecz debla Świątek/Mattek-Sands był szalony. Po niesamowitej i trwającej ponad trzy godziny walce Iga i Bethanie wygrały 5:7, 6:4, 7:5 z rozstawionymi z nr 1 Tajwanką Su-Wei Hsieh i Belgijką Elise Mertens. W trzecim secie przegrywały 1:5 i obroniły siedem piłek meczowych! - To był niesamowity mecz - mówiła Iga Świątek w rozmowie z Eurosportem. - Walczyłyśmy do końca, do ostatniej piłki. Bethanie jest taka zawodniczką, która w trudnych momentach bardzo dobrze napędza nasz zespół. Swoimi słowami potrafi zmotywować i sprawić, że faktycznie nie patrzy się na wynik. Tym meczem pokazałyśmy, że potrafimy walczyć do końca i w tych decydujących i stresujących momentach gramy naprawdę świetny tenis - podkreśliła Świątek. To było pierwsze spotkanie, w którym publiczność była tak głośna i ludzie tak bardzo nam kibicowali. To było niesamowite. Francuzi zresztą słyną ze wspaniałej publiczności. Jej wsparcie naprawdę dużo dało i czuć było te emocje. Przy piłce meczowej aż mnie ciarki przeszły - dodała Polka..

DEBEL Świątek Mattek-Sands O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek debla dzisiaj

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands kolejny mecz w 1/4 finału zagrają z Chorwatką Andreją Klepac i Słowenką Dariją Jurak. Młoda Polka i doświadczona i bardzo utytułowana w grze podwójnej tenisistka z USA polubiły się i widać, że wspólne występy sprawiają obu zawodniczkom wielką frajdę. Tworzą zabójczą mieszankę młodości i siły ognia z doświadczeniem. Po meczu w III rundzie Bethanie Mattek-Sands opublikowała na Instagramie post, w którym skomentowała niesamowite spotkanie. Zdradziła w nim, że w czasie pandemii traciła motywację i zastanawiała się, czy nie skończyć kariery. Są też niesamowite słowa o Polce. Oddajmy głos Bethanie Mattek-Sands: "Co. Za. Mecz. I przeciwko rywalkom, które udowodniły, że należy im się rozstawienie nr 1. Będę szczera… Granie w tych bańkach w zeszłym roku trochę zmiażdżyło mojego ducha. Zaczęłam zadawać sobie pytania o wiele rzeczy, w tym o to, czy nadal lubię rywalizować. Dzisiaj był pierwszy dzień od dłuższego czasu, kiedy naprawdę można było poczuć energię kibiców... I poczuć tę chwilę. Tak, to tylko jeden mecz i cholera, to tylko 1/8 finału, ale… To był niezapomniany mecz pod wieloma względami. I podwójna cholera... Coś jest w tych deblach, prawda? „Indywidualni sportowcy” spotykają się i próbują zagrać jak najlepiej jako zespół. Po prostu zajrzyjcie na YouTube, aby zobaczyć najciekawsze deble. Poczekam. Szalone prawda? Cóż... Wasza dziewczyna ma wolny dzień, ale moja partnerka Iga jest dzikuską i znów gra w singlu. Co za bestia! #Jazda"

Matek-Sands Świątek Gdzie oglądać mecz debla Świątek Mattek-Sands TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM ONLINE

Mecz Igi Świątek i Bethanie Mattek-Sands z chorwacko-słoweńską parą Klepac/Jurak w 1/4 finału turnieju debla Roland Garros 2021 zaplanowano na wtorek 8 czerwca. Początek meczu ok. godziny 13.30 (drugi mecz od godz. 12 po innym meczu debla). Transmisje tv na żywo z Roland Garros na antenach Eurosportu 1 i 2. Stream online live w usłudze Eurosport Player.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE