Goran Ivanisević także zarażony KORONAWIRUSEM! Jest trenerem Novaka Djokovicia

2020-06-26 15:22
Goran Ivanisević z Novakiem Djokoviciem
Autor: Instagram Goran Ivanisević z Novakiem Djokoviciem

Goran Ivanisević poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Były chorwacki tenisista, mistrz Wimbledonu z 2001 roku, obecnie jest jednym z trenerów Novaka Djokovicia. COVID-19 zaraził się oczywiście w czasie Adria Tours, powszechnie krytykowanych pokazowych turniejów tenisowych w Belgradzie i Zadarze, gdzie nie przestrzegano zasad bezpieczeństwa.

Goran Ivanisević to kolejna tenisowa gwiazda, która zaraziła się koronawirusem podczas Adria Tour. Wcześniej o zakażeniu COVID-19 poinformowali też Grigor Dimitrow, Borna Corić, Wiktor Troicki oraz główny bohater i organizator powszechnie krytykowanej imprezy - Novak Djoković (zarażona jest też żona serbskiego lidera rankingu). Ivanisević, mistrz Wimbledonu 2001, po lawinie zakażeń uczestników turnieju poddał się testom. Dwa kolejne miały dały wynik negatywny. Trzeci już dał pozytywny rezultat.

Novak Djoković ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM po skandalicznej imprezie! Jego żona również!

- Czuję się dobrze i nie mam żadnych objawów - poinformował Goran Ivanisević. - Pozostanę na kwarantannie, izolując się od innych tak jak robiłem to do tej pory - dodał Chorwat, członek sztabu trenerskiego Novaka Djokovicia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze