Linette - Switolina TV TRANSMISJA NA ŻYWO WTA Strasbourg O KTÓREJ GODZINIE gra Linette - Switolina Gdzie oglądać

2020-09-21 22:16 CH
Magda Linette
Autor: East News Magda Linette

Magda Linette - Elina Switolina O KTÓREJ GODZINIE mecz WTA Strasbourg Linette - Switolina TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać WTA Strasbourg Linette - Switolina STREAM ONLINE LIVE. Magda Linette walczy w turnieju WTA w Strasbourgu. Dla najwyżej notowanej polskiej tenisistki to próba generalna przed rozpoczynającym się już za kilka dni paryskim French Open. W II rundzie turnieju WTA w Strasbourgu Linette zagra z wielką gwiazdą - zajmującą 5. miejsce w rankingu WTA Ukrainką Eliną Switoliną. Gdzie oglądać WTA Strasbourg Linette - Switolina TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Linette - Switolina GDZIE OGLĄDAĆ mecz

Magda Linette po powrocie z Nowego Jorku do Europy i zmianie nawierzchni z twardej na mączkę zagrała już w turnieju WTA w Rzymie, gdzie spisała się nieźle. Polka pokonała 6:4, 6:3 byłą mistrzynię French Open, Łotyszkę Jelenę Ostapenko, aby w II rundzie przegrać 2:6, 4:6 z bardzo mocną ostatnio Belgijką Elize Mertens (nr 20). Tuż przed paryskim Szlemem Linette postanowiła powalczyć jeszcze w Strasbourgu. Zaczęła znakomicie. W I rundzie Magda ograła 6:4, 6:3 Francuzkę Pauline Permentier (nr 164). Przed Polką teraz starcie z dużą gwiazdą. Ukrainką Elina Switolina to piąta rakieta świata. Jest jednak daleka od optymalnej formy. Zrezygnowała z gry w US Open, a w czasie spowodowanej pandemią przerwy w grze dużo odpoczywała w towarzystwie swojego chłopaka, francuskiego tenisisty Gaela Monfilsa. W Rzymie doszła do ćwierćfinału, w którym przegrała w kiepskim stylu 3:6, 0:6 z Czeszką Marketą Vondrousovą. To będzie drugi mecz Linette ze Svitoliną. Pierwszym był pojedynek w III rundzie French Open 2017. Polka przegrała wtedy z Ukrainką 4:6, 5:7.

Linette - Switolina STREAM LIVE w INTERNECIE

Mecz Magda Linette - Elina Switolina w II rundzie turnieju WTA w Strasbourgu zostanie rozegrany we wtorek 22 września 2020. Początek meczu Linette - Switolina ok. godziny 11.15-12.00 (drugi mecz od godziny 10). Transmisje tv na żywo z WTA Strasbourg na antenie TVP Sport. Stream online na stronie sport.tvp.pl

Najnowsze