Magda Linette

Autor: AP PHOTO/ANDY BROWNBILL Magda Linette

Po tej akcji Magdy Linette chińska rywalka była w SZOKU do końca meczu! Co za zagranie! [WIDEO]

2020-02-13 13:10

Magda Linette jest już w 1/4 finału turnieju WTA w Hua Hin. W II rundzie polska tenisistka pokonała 7:5, 6:1 Chinkę Shuai Peng. Kluczowym momentem była końcówka pierwszego seta, który był bardzo zacięty. Przy drugiej piłce setowej Magda Linette popisała się fenomenalną akcją, która z powodzeniem może kandydować do miana zagrania turnieju, miesiąca czy nawet sezonu. Chinka po kapitalnej kontrze Polki była w takim szoku, że nie pozbierała się już do końca spotkania. Zobaczcie kapitalną akcję Magdy Linette WIDEO.

Magda Linette WIDEO z akcją z meczu z Peng

Przez długie lata z fenomenalnych zagrań słynęła Agnieszka Radwańska, która regularnie wygrywała głosowania fanów na akcję roku. Ostatnio w jej ślady poszła Iga Świątek. Zagranie 18-latki również doceniono w podsumowującym sezon plebiscycie WTA. Teraz kapitalną akcją popisała się Magda Linette. Co ważne i godnie podziwu, tenisistka z Poznania zagrała kapitalnie w najważniejszym momencie spotkania. Przy prowadzeniu 6:5 i drugiej piłce setowej była już w głębokiej defensywie, ale wyprowadziła zabójczy kontratak. Piłka przeleciała nisko nad siatką, nabrała dziwnej rotacji i odbiła się niskim kozłem przy samej linii. Chinka Shuai Peng była w szoku. W drugim secie już nie mogła się pozbierać. Linette wygrała mecz 7:5, 6:1, awansując do 1/4 finału turnieju WTA w Hua Hin. Poniżej magiczna akcja Polki.