A.J. Slaughter

i

Autor: Cyfra Sport A.J. Slaughter

Nie ukrywa tego!

A.J. Slaughter powiedział o swojej religii. Ważne słowa, taki ma stosunek do Boga!

2022-09-15 8:56

A.J. Slaughter jest bez wątpienia jednym z największych bohaterów polskiej kadry w trakcie obecnego EuroBasketu i wraz z Mateuszem Ponitką, prowadzi Polaków ku świetlanej przyszłości na mistrzostwach Europy. W 2015 roku, w rozmowie z "Super Expressem", gracz postanowił zwierzyć się ze swoich poglądów dotyczących religii. Amerykanin z polskim paszportem nie zamierzał tego ukrywać!

A.J. Slaughter może świętować wielki sukces z reprezentacją Polski! Amerykanin z polskim paszportem przez cały EuroBasket prezentuje wybitny poziom i pokazuje dobitnie, że jest jednym z liderów kadry Igora Milicicia. W 2015 roku, zawodnik udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym powiedział o wartościach, jakie wyznaje. Nie zabrakło ważnych słów o jego religii i Bogu! Gracz nigdy tego nie ukrywał.

Luka Doncić szczerze o Mateuszu Ponitce! Wielkie słowa gwiazdora NBA, nie może ukryć zachwytu

A.J. Slaughter o Bogu i religii. Te wartości są dla niego najważniejsze

Okazuje się, że A.J. Slaughter jest postacią niezwykle religijną. Amerykanin z polskim paszportem w 2015 roku, na łamach "Super Expressu" mówił otwarcie o swoim przywiązaniu do religii, a także do swojej rodziny. Slaughter nie ukrywa, że takie wartości jak wiara i rodzina są dla niego najważniejsze i dlatego też ma je wytatuowane na swoich rękach.

-  Na lewym ramieniu jest moja mama Bonita, rodzina i serce, na prawym jest krzyż z tekstem z Biblii i słowem "Wiara". Rodzina i religia to dla mnie najważniejsze rzeczy w życiu. Chcę, żeby mama była ze mnie dumna. - mówił Slaughter.

Mateusz Ponitka przeszedł do historii! Te liczby robią wrażenie, mało kto tego dokonał!

Aby zobaczyć, jak wygląda żona Mateusza Ponitki, przejdź do galerii poniżej.

A.J. Slaughter po meczu Polaków ze Słowenią. Ma nadzieję na zadziwienie świata

A.J. Slaughter tuż po meczu ze Słowenią udzielił wypowiedzi w TVP Sport, w której nie mógł ukryć wielkiej radości z tego, co stało się w trakcie meczu ze Słowenią. Lider polskiej kadry ma nadzieję na to, że Polacy będa w stanie sprawić kolejną, wielką niespodziankę.

- Nie mamy nic do stracenia. Może znowu zszokujemy świat – powiedział AJ Slaughter po meczu ze Słowenią.

Sonda
Czy polscy koszykarze zdobędą złoty medal podczas mistrzostw Europy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany