GKS Tychy - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać GKS Tychy - Widzew STREAM ONLINE LIVE GKS Tychy - Widzew w TV Na jakim programie Widzew dzisiaj NA ŻYWO 3.12

2020-12-03 9:02 CH
Marcin Robak, Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Marcin Robak, Widzew Łódź

GKS Tychy - Widzew Łódź TRANSMISJA TV NA ŻYWO GKS Tychy - Widzew GDZIE OGLĄDAĆ mecz Widzewa dzisiaj 3.12 GKS Tychy - Widzew STREAM ONLINE LIVE. Piłkarze Widzewa Łódź po fatalnym początku sezonu ostatnio jakby złapali wiatr żagle, wygrywając ważne mecze i gromadząc cenne punkty. Wspinają się w tabeli i zajmują już 12. miejsce. Dziś przed nimi kolejny trudny sprawdzian. Widzew zagra na wyjeździe z GKS-em Tychy, który obecnie jest na 8. pozycji. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie drużyn, które mają duże ambicje. GDZIE OBEJRZEĆ GKS Tychy - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Mecz GKS Tychy - Widzew w TV Na jakim programie mecz GKS Tychy - Widzew LIVE STREAM ONLINE.

GKS Tychy - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz dzisiaj 3.12

Przed piłkarzami Widzewa Łódź kolejne duże wyzwanie w I lidze. Łodzianie zagrają dzisiaj na boisku GKS-u Tychy. W poprzedniej kolejce Widzew wygrał 2:1 z Arką Gdynia, a zwycięską bramkę strzelił niezawodny Marcin Robak. Teraz widzewiacy będą chcieli pójść za ciosem na boisku w Tychach. Przed sezonem Widzew i GKS Tychy zagrali mecz towarzyski. Wtedy górą byli łodzianie, którzy wygrali 3:1. - Mamy całą kadrę zawodników i szukamy takich rozwiązań, aby dany skład był optymalny pod kątem przyjętych rozwiązań czy taktyki na dany mecz - mówi trener Widzewa Enkeleid Dobi przed wyjazdowym meczem z GKS-em. - Drużyna zareagowała dobrze już na zmiany dokonane w meczu z Legią, a spotkanie z Arką tylko to potwierdziło. Udowodniliśmy w nim sobie, że drzemie w nas naprawdę ogromny potencjał i pozostaje nam tylko to kontynuować i przekładać na kolejne mecze - dodał szkoleniowiec Widzewa Łódź. - Musimy wyjść na boisko z takim samym poświęceniem i taką samą determinacją jak w meczu z Arką, a to pozwoli wypełniać wszystkie założenia, o jakich mówimy sobie przed spotkaniem. Oczywiście pamiętamy, że nie jesteśmy na boisku sami, a przeciwnik też będzie chciał grać swoje. My jednak mamy wpływ tylko na naszą postawę - podkreślał trener Enkeleid Dobi.

GKS Tychy - Widzew GDZIE OGLĄDAĆ mecz dzisiaj 3.12 Widzew O KTÓREJ gra

GKS Tychy zajmuje 8. miejsce w tabeli I ligi. Jest zatem wyżej niż Widzew. - Nie ma w tej lidze zespołów poza naszym zasięgiem. Nikt nie przyleciał tu z innej galaktyki, ale rozgrywki są po prostu bardzo wyrównane i każdy może wygrać z każdym. GKS Tychy to solidna drużyna, dobrze prezentująca się w defensywie, potrafiąca wykorzystać stałe fragmenty gry. Na pewno ma ambicje powalczyć o awans do ekstraklasy. Nie będzie to łatwy mecz, ale mamy na niego plan - stwierdził trener Widzewa Enkeleid Dobi.

GKS Tychy - Widzew TRANSMISJA TV NA ŻYWO STREAM ONLINE LIVE

Mecz GKS Tychy - Widzew Łódź w 15. kolejce I ligi zostanie rozegrany w czwartek 2 grudnia 2020. Początek meczu GKS Tychy - Widzew Łódź o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu GKS Tychy - Widzew Łódź na antenie Polsatu Sport Extra. Stream online live w usłudze IPLA.

Najnowsze