Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV chudnie w oczach! Takiego wyniku na wadze nie widział od lat

Tyle waży Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Tyle waży Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski, który najpierw zdobył sławę dzięki swoim występom na zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później biorąc udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" na antenie TTV, bez wątpienia zalicza się do grona osób pokaźnych rozmiarów. Siłacz przed większość swojego życia budował swoją sylwetkę i mięśnie, co przełożyło się również na jego wagę. W ostatnim czasie Radzikowski pochwalił się swoim wynikiem, który ujrzał na wadze.

Zawody strongmanów, w których przez lata uczestniczył Krzysztof Radzikowski wymagają poświęcenia i wielu treningów. Gwiazdor programu "Googlebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV spędza na siłowni znaczną część swojego życia, aby utrzymać wypracowaną przez lata sylwetkę i mięśnie. To przyniosło wymierne korzyści, ponieważ Radzikowski jest dziś w gronie najbardziej rozpoznawalnych siłaczy w Polsce, obok Mariusza Pudzianowskiego i Jarosława Dymka. W ostatnim czasie, w życiu siłacza zaszła jednak pewna zmiana związana z jego wagą. Jeszcze niedawno jedna z największych gwiazd Gogglebox TTV mogła pochwalić się wagą na poziomie 145 kilogramów. To już przeszłość. Dziś Krzysztof Radzikowski waży o wiele mniej. 

Zobacz: Wielki facet w wielkiej furze! Krzysztof Radzikowski w zwykłym aucie się nie mieści

Radzikowski chudnie w oczach

Krzysztof Radzikowski zalicza się również do grona sportowców, którzy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Siłacz dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami z kolejnych treningów oraz pokazuje tam efekty swojej pracy. Już kilka tygodni temu, jego fani zauważyli u sportowca pewną zmianę sugerując, że ten zeszczuplał. Jak się okazuje, trafili w samą dziesiątkę, bo obecnie strongman ogląda na wadze wyniki, których nie widział od kilkunastu lat. Zobaczcie ile dokładne waży Krzysztof Radzikowski, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV opisał swój pierwszy raz ze szczegółami. To dzieje się tak szybko

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze