Resovia - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Resovia - Widzew STREAM ONLINE LIVE 9.05

Widzew Łódź - Odra Opole TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Widzew - Odra STREAM ONLINE LIVE 13.06
Autor: Cyfra Sport Widzew Łódź - Odra Opole TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Widzew - Odra STREAM ONLINE LIVE 13.06

Resovia - Widzew TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Resovia - Widzew STREAM ONLINE LIVE 9.05 Resovia - Widzew LIVE STREAM w INTERNECIE. Piłkarze Widzewa Łódź nie rezygnują jeszcze z walki o awans, ale szanse na zajęcie miejsca premiowanego grą w barażach mają coraz mniejsze. Już dzisiaj zagrają na boisku Resovii Rzeszów i bardzo potrzebują punktów, bo spadli już na 10. miejsce. Mecz Resovia - Widzew dzisiaj o godzinie 12.40. I liga: Gdzie oglądać mecz Resovia - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na jakim programie Resovia - Widzew LIVE STREAM ONLINE 9.05.

Resovia - Widzew STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA w INTERNECIE 9.05

Piłarze Widzewa Łódź już dzisiaj powalczą o kolejne punkty w wyjazdowym spotkaniu z Resovią Rzeszów, 15. drużyną w ligowej tabeli. Widzew nie wygrał żadnego z trzech ostatnich meczów (dwa remisy i porażka) i bardzo potrzebuje zwycięstwa, które przedłużyłoby szanse na awans. Resovia też ostatnio spisuje się słabiej - trzy ostatnie spotkania to dwie porażki i remis. Zespół z Rzeszowa prowadzi Radosław Mroczkowski, były trener widzewiaków. - W tej lidze każdy jest wymagającym przeciwnikiem. Mieliśmy konfrontację w Bełchatowie, która to potwierdziła, że do końca trzeba bić się o punkty - mówi Marcin Broniszewski, trener Widzewa. - Mamy świadomość, że warunki, w których będziemy grać nie będą komfortowe. Boisko nie jest tam najlepszej jakości, ale musimy szybko się do takich warunków dostosować - dodał trener Broniszewski. Resovia na własnym boisku urywała już punkty drużynom z czołówki tabeli. - To, że zespoły z górnej części tabeli tracą punkty, pokazuje tylko, że drużyna z Rzeszowa jest mocno zdeterminowana, aby udowodnić swoją wartość. My jednak chcemy zagrać tam swoje i zrealizować własne cele - stwierdził trener Broniszewski.

Resovia - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew dzisiaj

Mecz Resovia Rzeszów - Widzew Łódź w 29. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 9 maja. Początek meczu Resovia - Widzew o godzinie 12.40. Transmisja tv na żywo z meczu Resovia - Widzew na antenie Polsatu Sport. Stream online live z meczu Resovia - Widzew w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze