Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Ten etap dla Anny Lewandowskiej już się zakończył. Smutek miesza się z radością

2021-10-31 12:02

Anna Lewandowska nie ustaje w realizowaniu swoich projektów, które mają przekonywać Polki i Polaków do podjęcia aktywnego stylu życia. Ukochana kapitana reprezentacji Polski, Roberta, teraz postanowiła podzielić się wydarzeniem, które wzbudziło w niej nostalgię mieszającą się z radością. O co chodzi?

W sobotę Anna Lewandowska z pewnością mogła się szeroko uśmiechnąć. Jej mąż bowiem dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w meczu swojego Bayernu Monachium z Unionem Berlin, a drużyna wygrała 5:2, dzięki czemu przynajmniej częściowo zamazała plamę związaną z odpadnięciem w katastrofalnym stylu z Pucharu Niemiec, w którym uległa 0:5 Borussii Moenchengladbach. Ale popularna trenerka oczywiście z wielką pasją rozwija także i swoje autorskie projekty.

Zobacz też: Tak wygląda ciało 37-letniej żony Artura Boruca. Ogniste zdjęcia są zasługą tego prostego sekretu

Niektórymi z nich są cykliczne organizowane wyzwanie dla osób śledzących poczynania "Lewej" w sieci. Osoby biorące udział w takich wydarzeniach najczęściej przez miesiąc muszą intensywnie pracować każdego dnia według planu nakreślonego przez trenerkę, aby poprawić swoją kondycję fizyczną i samopoczucie. Teraz zakończyło się kolejne takie wyzwanie i jak widzimy po reakcji Anny Lewandowskiej, smutek z zakończonego wydarzenia miesza się u niej z radością, gdyż ludzie ochoczo przystąpili do wspólnych treningów.

"Kto dotrwał do końca? Jak się czujecie? Mamy za sobą 4 zróżnicowane etapy na dwóch poziomach. Ponad dwa tysiące wykonanych przez Was treningów to dowód na to, że wyzwania są potrzebne w każdej formie!" - napisała Anna Lewandowska. A to może oznaczać tylko jedno - już wkrótce kolejne wyzwania zorganizowane przez żonę kapitana reprezentacji Polski, które mogą przyczynić się do poprawy kondycji fizycznej wszystkich biorących w nich udział!

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Załamany Błachowicz opuszcza arenę w Abu Zabi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze