Potworny wypadek na MŚJ na żużlu! Zabrała go karetka [ZDJĘCIA]

2020-10-02 18:16
Petr Chlupac
Autor: Eurosport / ZRZUT EKRANU Petr Chlupac

To była przystawka dla kibiców żużla przed pierwszą z dwóch finałowych rund indywidualnych mistrzostw świata! Juniorzy w finale młodzieżowych MŚ ścigali się w Pardubicach. Niestety, jeden z reprezentantów gospodarzy, Petr Chlupac nie będzie wspominał tego dnia najlepiej. Czech podczas szóstego biegu huknął z ogromną prędkością o tor. Interweniowały służby medyczne, potrzebna była także karetka.

To był okropny wypadek podczas juniorskich mistrzostw świata na żużlu. W dniu finału IMŚJ w Pardubicach, Petr Chlupac zaliczył fatalnie wyglądający upadek. Czech w pierwszym wirażu nie utrzymał kontroli nad swoim pojazdem, uderzył w tylne koło lidera wyścigu i zatańczył na motocyklu, by po chwili huknąć o ziemię. Momentalnie podbiegły do niego służby medyczne, by sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku.

Po chwili do zawodnika podjechała także karetka, w której Chlupac został umieszczony. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie zdrowia jest obecnie młody czeski żużlowiec. Pozostaje trzymać kciuki, by okazało się, że nic poważnego mu się nie stało! W Pardubicach ściga się dwóch Polaków - Dominik Kubera i Jakub Miśkowiak.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze