Linette - Muchova TV TRANSMISJA STREAM ONLINE I runda WTA Doha: Linette - Muchova GDZIE OGLĄDAĆ Na jakim programie

2020-02-23 4:43 CH
Magda Linette
Autor: East News Magda Linette

Linette - Muchova TV TRANSMISJA NA ŻYWO I runda WTA Doha: GDZIE OGLĄDAĆ mecz Linette - Muchova STREAM ONLINE mecz Magdy Linette w Doha w TV Na jakim programie TRANSMISJA z WTA Doha. Magda Linette rusza do boju w kolejnym turnieju rangi WTA. W I rundzie zawodów w Dosze, Polka zmierzy się z Karoliną Muchovą. 23-letnia Czeszka to rakieta numer 27 na świecie! Jak poradzi sobie poznanianka? WTA Doha: GDZIE OBEJRZEĆ mecz Linette - Muchova STREAM LIVE w INTERNECIE.

Linette - Muchova TV TRANSMISJA NA ŻYWO WTA Doha Linette - Muchova ONLINE mecz I rundy WTA Doha

Nastrój Magdy Linette przed turniejem WTA Doha jest znakomity. Polki znakomicie radziły sobie podczas Pucharu Federacji, a poznanianka indywidualnie wygrała jeszcze turniej w Hua Hin. Dzięki temu udało jej się awansować kolejny raz w rankingu WTA. W tym momencie znajduje się w nim na 33. pozycji. Tak wysoko w karierze nie była jeszcze nigdy! O kolejne punkty Magda powalczy teraz w Katarze, w turnieju WTA w Dausze. Zacznie od razu w głównej drabince. Rywalką poznanianki będzie Czeszka Karolina Muchova. W poprzednim sezonie Polka zagrała z tą rywalką dwa razy. Najpierw był stojący na bardzo wysokim poziomie, emocjonujący i zacięty ćwierćfinał Bronx Open, który Linette wygrała (6:7, 6:4, 7:6, potem wygrała cały turniej). Miesiąc później Linette i Muchova spotkały się w finale turnieju WTA w Seulu. Czeszka zrewanżowała się wtedy zmęczonej Polce, gromiąc ją 6:1, 6:1. Czas na kolejne starcie.

Linette - Muchova TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie i o której mecz Linette w I rundzie WTA Doha?

Mecz Magda Linette - Karolina Muchova w I rundzie WTA Doha zostanie rozegrany w niedzielę 23 lutego o godzinie 13.30 polskiego czasu. Transmisje na żywo z WTA Doha na antenie TVP Sport. Stream online na sport.tvp.pl. Na relację na żywo z meczu Linette - Muchova zaprasza Sport.se.pl.

Najnowsze