PIĘKNA tenisistka rozebrała się i nieśmiało spuszcza wzrok! Jest GORĄCA jak włoskie słońce! ZDJĘCIA

2020-07-05 6:11 CH
Camila Giorgi
Autor: Instagram Camila Giorgi

Ach ta Camila Giorgi! Jasnowłosa seksbomba z gorącej jak słońce Italii znów rozpaliła zmysły wielbicieli jej oryginalnej urody. Włoszka na kortach jest zabójczo niebezpieczna i zawsze gra bezkompromisowy tenis oparty na agresji i maksymalnym ryzyku. Poza kortem zmysłowa Camila jest raczej nieśmiała, ale też coraz chętniej podejmuje ryzyko, serwując fanom odważne i seksowne fotki. Tym razem boska Camila Giorgi rozgrzała kibiców zdjęciem w skąpym bikini, które nie pozostawia dużo wyobraźni. Takiej jej jeszcze nie oglądaliśmy! Zobaczcie tę ociekającą seksem fotkę, bo naprawdę warto!

- Nie lubię przyciągać uwagi, nie lubię też o sobie mówić - powtarza niczym buddyjską mantrę piękna Camila Giorgi, która znana jest z tego, że w czasie pomeczowych konferencji prasowych ciężko z niej wyciągnąć wylewne wypowiedzi. Nieśmiała i skryta tenisistka z Italii ostatnio bardzo odważna zrobiła się za to w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieszcza coraz bardziej odważne i seksowne fotki! Właśnie podzieliła się z fanami kolejną. Zdjęcie w skąpym bikini wywołało sensację wśród jej kibiców. Ubrana w biały kostium kąpielowy Camila Giorgi w swoim stylu nieśmiało spuszcza wzrok. Tak jakby była zawstydzona swoją odwagą i kobiecym pięknem.

Georgina Rodriguez nagle wyłoniła się z morskich fal! Jej krągłe PIERSI jak u syreny! ZDJĘCIA

Wyświetl ten post na Instagramie.
Enjoy the Sun ☀️ #summer Post udostępniony przez 🎀 Camila Giorgi 🎀 (@camila_giorgi_official)

Camila Giorgi zajmuje 89. miejsce w rankingu WTA, ale to głównie efekt prześladujących piękną Włoszkę kontuzji, które często przerywały jej karierę. Kiedy Włoszka z Maceraty jest zdrowa i w wysokiej formie, potrafi rozbił najsłynniejsze rywalki. Jasnowłosa Camila gra skrajnie agresywny tenis oparty na pełnym ryzyku. Potężnie serwuje i uderza wszystkie piłki z dużą siłą, której w tym filigranowym ciele (168 cm wzrostu) jest zaskakująco dużo. Kiedy trafia w kort, rywalki Giorgi są zupełnie bezradne. Przekonały się o tym m.in. Agnieszka Radwańska czy też niedawno Iga Świątek.

Ale SEKSOWNE NOGI! Piękna tenisistka KUSI w bardzo krótkich spodenkach! ZDJĘCIA