Georgina Rodriguez nagle wyłoniła się z morskich fal! Jej pełne PIERSI jak u syreny! ZDJĘCIA

2020-07-05 6:11 CH
Georgina Rodriguez prawie NAGIE ZDJĘCIA
Autor: Instagram Georgina Rodriguez prawie NAGIE ZDJĘCIA

Piękna Georgina Rodriguez na początku związku z Cristiano Ronaldo była skromną dziewczyną i unikała rozgłosu. Jednak z czasem przeobraziła się w kuszącą wdziękami seksbombę. Dumna ze swojego kobiecego ciała hiszpańska muza Ronaldo zaskoczyła kolejną odważną fotką. Georgina wyłania się na niej z fal, wdrapując na luksusowy jacht, którym pływa z gwiazdorem Juventusu Turyn po Morzu Adriatyckim. Skąpe bikini nie pozostawia wiele wyobraźni. Zobaczcie to gorące zdjęcie zmysłowej Georginy Rodriguez, ukochanej Cristiano Ronaldo.

Ukochana Cristiano Ronaldo zamieszcza w internecie coraz bardziej odważne fotki. Na nagie zdjęcia Georgina Rodriguez jeszcze się nie zdecydowała, ale kto wie, czy to nie jest tylko kwestia czasu. Hiszpańska seksbomba i jej słynny chłopak ostatnio każdą wolną chwilę spędzają na luksusowym jachcie, który obrzydliwie bogaty portugalski gwiazdor Juventusu Turyn wynajmuje za ok. 150 tys. złotych tygodniowo. Pływają wzdłuż wybrzeży Italii w okolicach malowniczego Portofino, grzejąc się w słońcu i kąpiąc w morzu ku uciesze śledzących każdy ich krok włoskich paparazzi. O rozgłos dba również sama Georgina Rodriguez. Hiszpańska seksbomba chętnie dzieli się z licznymi fanami zmysłowymi zdjęciami. Na jednym z nich wylegiwała się na jachcie, prezentując pierścionek z ogromnym brylantem. "Wielki jest ten, kto nie musi gasić światła innych, żeby błyszczeć" - dodała tajemniczy komentarz, znów podsycając plotki o sekretnych zaręczynach Ronaldo i jego muzy.

Lewandowscy kupili sobie PSA?! Słodki szczeniak pokochał Anię od pierwszego wejrzenia! ZDJĘCIE

Teraz zmysłowa Georgina Rodriguez zaserwowała fotkę, na której wyłania się z morskich fal ubrana w skąpe bikini.  "To są małe oczy, które wkładam w miłość mojego życia" - takim poetyckim komentarzem opatrzyła wystrzałowe zdjęcie. Jej kobiece krągłości znów wywołały lawinę zachwytów. Ten Cristiano Ronaldo to szczęściarz!

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

Eksperci OSTRO o wpisie Bońka. Nie zostawili na nim SUCHEJ nitki | Super Sport
Najnowsze