Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

2020-07-03 13:33
Urszula i Agnieszka Radwańskie
Autor: Instagram Urszula i Agnieszka Radwańskie

Czy Agnieszka Radwańska urodziła? Tenisowa gwiazda kilka dni temu pochwaliła się zdjęciami z Baby Shower, imprezy organizowanej krótko przed porodem. Radwańska zdradziła wtedy płeć dziecka. Wiadomo już, że to chłopczyk. Zdjęcia Radwańskiej były wyraźnym znakiem, że termin porodu jest już blisko. Czy Agnieszka Radwańska już urodziła dziecko? Jej siostra Urszula podzieliła się właśnie zdjęciem z Isią. Ta fotka wyjaśnia, czy Radwańska ma już poród za sobą.

Agnieszka Radwańska urodziła? Jeszcze nie! Jej młodsza siostra Urszula podzieliła się właśnie w mediach społecznościowych zdjęciem z Isią. Dwie siostry Radwańskie zawsze chętnie spędzają ze sobą czas, a najczęściej jest to wspólna kawka, przy której wymieniają ploteczki. Nie inaczej było teraz. Tenisowe gwiazdy z Krakowa spotkały się razem, co Ula udokumentowała na zdjęciu. Widać na nim, że Agnieszka Radwańska jeszcze nie urodziła. Na fotce Uli Isia wciąż ma duży ciążowy brzuszek. Termin porodu już blisko, ale Radwańska na swoje pierworodne dziecko musi jeszcze poczekać.

Zjawiskowo SEKSOWNA 19-letnia tenisistka zachwyca boskimi nogami! ZDJĘCIA

Urszula i Agnieszka Radwańskie
Autor: Instagram Urszula i Agnieszka Radwańskie

Kiedy rodzi Agnieszka Radwańska? Termin porodu to tajemnica, ale wiadomo już, że była wiceliderka rankingu WTA urodzi syna. Na tradycyjnym baby shower, czyli imprezie organizowanej tuż przed urodzeniem dziecka, pojawił się wymowny napis ułożony z kolorowych balonów - BABY BOY. Pojawiła się oczywiście siostra Agnieszki Urszula, przyjaciółki z kortów, m.in. Marta Domachowska, Klaudia Jans-Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka, Paula Kania czy Alicja Rosolska, oraz znana aktorka Małgorzata Socha. Radwańska i gwiazda popularnych seriali kilka lat temu bardzo się polubiły. Socha gościła na ślubie Agnieszki i Dawida Celta w lipcu 2017 roku. Poniżej zdjęcia z Baby Shower Agnieszki Radwańskiej.

Lewandowscy kupili sobie PSA?! Słodki szczeniak pokochał Anię od pierwszego wejrzenia! ZDJĘCIE

Super Sport 30 VI - B
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze