Lewandowscy z psem

i

Autor: Instagram Lewandowscy z psem

Lewandowscy kupili sobie PSA?! Słodki szczeniak pokochał Anię od pierwszego wejrzenia! ZDJĘCIE

2020-06-07 14:29

Czy rodzina Lewandowskich znów się powiększyła? Ania, żona gwiazdora Bayernu i reprezentacji Polski, podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem ze słodkim szczeniakiem. Na fotografii, która zachwyciła kibiców, sympatyczny czworonóg liże Lewandowską po twarzy. Obok zachwyceni uśmiechają się do obiektywu Robert Lewandowski i 3-letnia Klara. Niedawno uroczego szczeniaka kupił Arkadiusz Milik, w którego domu w Neapolu zamieszkał seter angielski Ganador. Czy "Lewy" poszedł w ślady kolegi z ataku reprezentacji Polski? Zobaczcie ZDJĘCIE.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wiedzą o tym doskonale również gwiazdy piłkarskiej reprezentacji Polski. Arkadiusz Milik pochwalił się niedawno nowym pupilem - słodkim szczeniakiem rasy seter angielski. Psia gromadka w Biało-Czerwonej kadrze zatem powiększyła się. A była już naprawdę spora. Krzysztof Piątek i Jan Bednarek mają buldogi francuskie, Piotr Zieliński jest posiadaczem labradora, pupilem Damian Kądziora jest cocker spaniel, a Łukasz Skorupski ma ogromne psy włoskiej rasy cane corso. Czy pieska kupił sobie również Robert Lewandowski?

Lewandowscy będą mieli tego psa?! Pasuje idealnie do ich modelu rodziny

Jednak nie. Co prawda Ania Lewandowska zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z psem, na którym widać też Roberta i Klarę. "Słodziak. Kiedyś będziemy mieć pieska" - skomentowała fotografię żona gwiazdora Bayernu Monachium, dodając, że teraz nie mogą sobie jeszcze na to pozwolić, bo za dużo podróżują. A piesek wyraźnie polubił Anię. Jednak to pewnie pupil znajomych słynnej pary.

SEKSOWNA Radwańska zrzuciła ciuszki! W BIKINI legła na materacu i prezentuje CIAŁO! ZDJĘCIE

Rzuciła wyścigi samochodowe i została GWIAZDĄ PORNO! Na SEKSIE zarabia fortunę! ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze