Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

Lewandowscy będą mieli tego psa?! Pasuje idealnie do ich modelu rodziny

2020-06-09 15:54

Robert i Anna Lewandowscy nigdy nie ukrywali, że kochają zwierzęta. Ich tryb życia nie pozwala jednak zbytnio na posiadanie chociażby psa. Znane małżeństwo często podróżuje, a opieka nad takim czworonogiem wiąże się ze sporą odpowiedzialnością. W sondzie na naszym Facebooku zapytaliśmy jednak, jakiego pieska powinen sobie sprawić piłkarz Bayernu Monachium wraz z rodziną. Odpowiedź jest ciekawa!

W ostatnich dniach fani Lewandowskich rozczulili się nad zdjęciem opublikowanym przez Anię, na którym jej rodzina pozowała z okazałym psem. "Kiedyś będziemy mieć pieska" - napisała kobieta jasno dając do zrozumienia, że w przyszłości marzy o posiadaniu takiego pupila. Póki co jednak to niemożliwe, ale znane małżeństwo już teraz może myśleć o tym, jaką rasę czworonoga sprawi sobie w przyszłości. Zapytaliśmy o to także i naszych czytelników!

Na Facebooku wskazaliśmy kilka odpowiedzi - husky, labrador, buldog, owczarek niemiecki, a może zupełnie inny? Zdanie naszych czytelników jest jednoznaczne - kapitan reprezentacji Polski wraz ze swoją rodziną powinien nabyć labradora! I z wielu względów faktycznie wybór ten mógłby się okazać strzałem w dziesiątkę. A już zwłaszcza patrząc na model rodziny stworzonej przez piłkarza oraz jego żonę. Rodziny, która w maju powiększyła się o maleńką Laurę.

Ukochaną rolą labradora jest bowiem ta psa rodzinnego. Ta rasa doskonale czuje się wśród ludzi i nie ma najmniejszego problemu, aby przystosować się do życia z rodziną. Dla córek Lewandowskich bez wątpienia posiadanie takiego przyjaciela stanowiłoby nie lada frajdę i pozwalało wiele się nauczyć. Czy na przykład po karierze Roberta małżeństwo zdecyduje się na taki ruch? Ostatnie wyznania na ten temat pozwalają sądzić, że to jak najbardziej możliwe!

Robert Lewandowski wyżyłby TYLKO z wstawiania ZDJĘĆ na Instagrama. Zarabia bajońskie sumy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze