WTA Hua Hin PREMIE Nagrody pieniężne: Magda Linette ILE ZAROBIŁA Thailand Open PREMIE pieniądze nagrody

2020-02-15 13:26 CH
Magda Linette
Autor: East News Magda Linette

WTA Hua Hin PREMIE Nagrody pieniężne: Ile zarobiła Magda Linette? Thailand Open PREMIE nagrody pieniądze. Magda Linette jest już w finale turnieju WTA w Hua Hin czyli Thailand Open. Polska tenisistka w niedzielę zagra o drugi triumf w turnieju WTA w karierze, ale już teraz zarobiła w Tajlandii dużo pieniędzy i punktów do rankingu. Turnieju w Hua Hin to turniej WTA ale niższej rangi - WTA International. Jakie są premie w WTA Hua Hin? Nagrody w Thailand Open. Linette ILE ZAROBIŁA?

THailand Open PREMIE nagrody w WTA Hua Hin

Magda Linette po świetnych występach w Pucharze Federacji poszła za ciosem w dalekiej Tajlandii. Najwyżej notowana polska tenisistka (nr 42 WTA) jest już w 1/2 finału turnieju WTA w Hua Hin. W ćwierćfinale poznanianka pokonała 2:6, 6:3, 6:3 Chinkę Xiyu Wang. Początek meczu nie zapowiadał zwycięstwa Linette. Serwująca bardzo mocno wysoka Chinka zupełnie zdominowała poznaniankę. Po jej potężnych uderzeniach z głębi kortu Magda była coraz bardziej bezradna. Przegrywała już 0:4 i zanosiło się na klęskę. Dopiero pod koniec pierwszego seta nawiązała walkę, ale tę partię przegrała wyraźnie 2:6. - Ona grała bardzo dobrze i uderzała bardzo mocno. Musiałam to wszystko przetrzymać - powiedziała po meczu Linette.

WTA Hua Hun PREMIE Nagrody pieniężne

Magda Linette jest na dobrej drodze do drugiego triumfu w turnieju rangi WTA. Latem 2019 roku tenisistka z Poznania wygrała nowojorski Brox Open, a teraz jest już w finale turnieju WTA w Hua Hin. Linette po świetnych występach w Pucharze Federacji poszła za ciosem w dalekiej Tajlandii. Najwyżej notowana polska tenisistka (nr 42 WTA) w 1/2 finału pokonała 7:5, 6:4 Rumunkę Patricię Marię Tig. W pierwszym secie Polka przegrała cztery gemy z rzędu i musiała odrabiać straty. W drugiej partii wyszła na prowadzenie, al rumuńska rywalka zaczęła wtedy grać na pełnym ryzyku. Każdą piłkę uderzała z całych sił. To ryzyko prawie się opłaciło. Linette prawie roztrwoniła przewagę. Na szczęście opanowała sytuację i zagra w finale. Rywalkę pozna po drugim półfinale. Zagrają w nim
Japonka Nao Hibino i Szwajcarka Leonie Kung. Poniżej lista nagród i punktów:

I runda - 2 300 dolarów, 1 pkt
II runda - 3 600 dolarów, 30 pkt
1/4 finału - 6 275 dolarów, 60 pkt
1/2 finału - 11 600 dolarów, 110 pkt
finalistka - 21 400 dolarów, 180 pkt
zwycięzca - 43 000 dolarów, 260 pkt

Najnowsze