SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe The World Games 2017: ceremonia otwarcia. Gdzie oglądać w TV i ONLINE?

The World Games 2017: ceremonia otwarcia. Gdzie oglądać w TV i ONLINE?

20.07.2017, godz. 18:43
The World Games 2017 Wrocław
The World Games 2017 to już 10. edycja światowych igrzysk sportowych foto: EAST NEWS

Już w czwartek 20 lipca rozpocznie się wyjątkowa impreza, jaką jest The World Games 2017. Światowe igrzyska sportów pozaolimpijskich w tym roku odbędą się we Wrocławiu. Stolica Dolnego Śląska gotowa jest już na wielkie święto i przyjęcie 3,5 tysiąca sportowców z całego świata. Wygląda na to, że przedsięwzięcie będzie większe niż Euro 2012! Sprawdź, gdzie w TV oglądać ceremonię otwarcia The World Games 2017, reżyserowaną przez Krzysztofa Maternę.

Ceremonia otwarcia The World Games 2017 (X igrzysk sportów nieolimpijskich) odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Widowisko w reżyserii Krzysztofa Materny potrwa ponad dwie godziny, a inspiracją do jego stworzenia jest inscenizacja z igrzysk olimpijskich, które odbyły się w 2012 roku w Londynie. Na trzech scenach w stolicy Dolnego Śląska wystąpi ponad 400 artystów! Publiczności zaprezentują się między innymi Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, przedstawiciele zespołu LemOn oraz Varius Manx.

The World Games 2017 - otwarcie

O medale The World Games 2017 Wrocław walczyć będzie 3,5 tysiąca sportowców z aż 112 krajów! - Chcemy w uniwersalny sposób zaprezentować Wrocław, Dolny Śląsk i całą Polskę - powiedział Marcin Przychodny z Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego The World Games 2017, cytowany przez oficjalną stronę igrzysk sportów nieolimpijskich. Sportowcy będą toczyć zmagania w wielu ekscytujących dyscyplinach, między innymi w piłce ręcznej plażowej, żużlu, futbolu amerykańskim, kick-boxingu czy nawet sumo.

Gdzie oglądać ceremonię otwarcia The World Games 2017

Ceremonia otwarcia The World Games 2017 odbędzie się w czwartek 20 lipca. Początek widowiska o godzinie 19:00. Transmisja TV z tego wydarzenia zostanie przeprowadzona przez Polsat i Polsat Sport. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z otwarcia X igrzysk sportów nieolimpijskich we Wrocławiu na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: