SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Venus Williams spowodowała śmiertelny wypadek. Nie żyje starszy człowiek

Venus Williams spowodowała śmiertelny wypadek. Nie żyje starszy człowiek

30.06.2017, godz. 08:21
Venus Williams
Venus Williams foto: AP

Słynna Venus Williams przeżywa osobisty dramat. Do mediów wyciekły informacje o tym, że na początku czerwca starsza z tenisowych sióstr spowodowała wypadek, w wyniku którego ucierpiał starszy mężczyzna i jego żona. W wyniku obrażeń 78-latek zmarł po dwutygodniowej walce o życie. Policja uznała, że winę ponosi Williams, a sprawą zajęła się już prokuratura.

Venus Williams na najbliższym Wimbledonie zagra rozstawiona z "dziesiątką". Amerykanka może mieć jednak duży problem z tym, by skupić się wyłącznie na tenisie. TMZ Sports ustalił, że na początku czerwca 37-latka spowodowała śmiertelny wypadek. Starsza z sióstr Williams wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z pojazdem, którym podróżowało starsze małżeństwo. 78-letni pasażer po dwóch tygodniach walki o życie zmarł. Jego żona miała więcej szczęścia - skończyło się na złamaniach.

WTA Eastbourne: Agnieszka Radwańska odpadła w 2. rundzie turnieju

Do zdarzenia doszło 9 czerwca w Palm Beach Gardens na Florydzie. Sprawa długo była ukrywana przed mediami i dopiero teraz dotarła do szerszego grona odbiorców. Media w Stanach Zjednoczonych podały, że policja uznała tenisistkę za winną, a sprawą już zajęła się prokuratura. W momencie wypadku Venus Williams nie była pod wpływem narkotyków, alkoholu i innych środków odurzających.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: