Tajny POGRZEB Kobego Bryanta. Pochowano go z córką [ZDJĘCIA]

2020-02-12 9:37

To nieco zaskakująca wiadomość, ale według dokumentów, które uzyskały media w USA, Kobe Bryant i jego córka Gianna zostali już pochowani w prywatnej ceremonii pogrzebowej na cmentarzu Pacific View Memorial Park w Corona del Mar. To spokojny, piękny zakątek Kalifornii. Pogrzeb odbył się kilka dni temu.

Cmentarz położony jest niedaleko domu Bryantów w Newport Coast. Według ”Los Angeles Times” pogrzeb odbył się w ubiegły piątek, tak wynika z dokumentów pochówku. Pierwotnie miał się odbyć na cmentarzu w Westwood Village, ale plany rodziny uległy zmianie. "Vanessa Bryant i jej rodzina chcieli prywatnej ceremonii, by opłakiwać swoich bliskich. Uroczystości były dla wszystkich bardzo ciężkim przeżyciem, trudno im się pogodzić ze stratą" - twierdzi informator portalu etonline.com. Żadne szczegóły nie wyciekły na razie na zewnątrz, wiadomo tylko, że zabronione było wykonywanie zdjęć podczas pogrzebu. 

Przypomnijmy, że ceremonia upamiętnienia tragicznie zmarłej legendy NBA i jego córki odbędzie się 24 lutego o 10 rano w hali Staples Center w Los Angeles, gdzie zawodnik spędził większość kariery koszykarskiej.

Pacific View Memorial Park, pogrzeb, Kobe Bryant, Gianna Bryant
Autor: www.dignitymemorial.com Na tym cmentarzu pochowano Kobego Bryanta i jego córkę Giannę
Najnowsze