A.J. Slaughter

Autor: East News A.J. Slaughter

MŚ KIEDY MECZ Polska - USA o 7. miejsce w MŚ TERMINARZ Rywal Polski o 7. miejsce MŚ w koszykówce. Mecz POLSKA - USA

2019-09-12 16:47

MŚ koszykarzy KIEDY gra Polska z USA o 7. miejsce. TERMINARZ MŚ w koszykówce Mecz POLSKA - USA w walce o 7. miejsce MŚ koszykarzy. Choć w pierwszym meczu o miejsca 5-8 była walka na całego do samego końca, to ostatecznie Polakom nie udało się pokonać Czechów i przegrali z nimi 84:94. To jednak nie koniec mistrzostw świata dla biało-czerwonych. Do rozegrania pozostaje decydujące spotkanie. Polacy zagrają o 7. miejsce w turnieju. KIEDY zagra Polska z USA o 7. miejsce MŚ w koszykówce. Kto będzie rywalem Polski w meczu o 7. miejsce MŚ? KOSZYKÓWKA MŚ walka o 7. miejsce KIEDY gra Polska z USA? TERMINARZ

MŚ w koszykówkę KIEDY GRA POLSKA Z USA o 7. miejsce

Pojedynek z Czechami był bardzo wyrównany. Kwestia tego, czy Polacy zakwalifikują się do meczu o 5. miejsce pozostała otwarta niemal do samego końca pojedynku. Dopiero w ostatnich minutach finalnej kwarty swoją wyższość zaczęli okazywać nasi południowy sąsiedzi. Nieskuteczność podopiecznych Mike'a Taylora pod koszem przeciwników i dobra postawa rywali w ataku sprawiła, że ostatecznie nie udało się osiągnąć bardzo wysokiego celu, o jaki zabiegała Polska. Nasza reprezentacja nie zagra w pojedynku o 5. lokatę na mundialu, ale ciągle ma szanse się wykazać i zająć miejsce w czołowej siódemce globu.

TERMINARZ MŚ koszykarzy KIEDY gra POLSKA z USA?

O 7. miejsce w mistrzostwach świata 2019 Polska zmierzy się ze Stanami Zjednoczonymi, które w czwartek uległy 89:94. Serbii. To spotkanie, kończące turniej dla biało-czerwonych, zostanie rozegrane w sobotę, 14 września o godzinie 10:00 czasu polskiego.