Polska - Holandia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. ME siatkarzy 2019: Polska - Holandia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia w INTERNECIE

2019-09-15 9:43 DaO
Reprezentacja Polski, siatkówka
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Holandia TV TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu siatkarzy na ME. Polska - Holandia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia w ME siatkarzy 2019. Polska - Holandia LIVE ONLINE TRANSMISJA. Polska - Holandia w TV. O której godzinie Polska - Holandia? Po udanym rozpoczęciu mistrzostw Europy w meczy z Estonią, reprezentacja Polski zmierzy się ze współgospodarzem imprezy Holandią. Czysto teoretycznie to najtrudniejszy rywal w fazie grupowej. ME siatkarzy: Polska - Holandia STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Polska - Holandia w TV?

Polska - Holandia TV NA ŻYWO. O której godzinie mecz Polska - Holandia?

Mistrzostwa Europy siatkarzy rozkręcają się z każdym meczem. Podobnie ma być z reprezentacją Polski. Biało-czerwoni w ramach przygotowań do imprezy nie zagrali nawet jednego meczu sparingowe, co mogło zaskakiwać. Jednak Vital Heynen już nie raz pokazał, że wie co robi. Brak meczowego rytmu widać było w pierwszym spotkaniu na mistrzostwach z Estonią. Rywale niespodziewanie urwali nam seta, a gra Polaków nie zawsze wyglądała dobrze.

Mistrzowie świata mieli spore problemy z przyjęciem mocnej zagrywki Estończyków. Dużo dała zmiana Michała Kubiaka za Aleksandra Śliwkę. Kapitan biało-czerwonych poprawił przyjęcie, a w dodatku był pewny w polu zagrywki. W niedzielę czeka nas niewątpliwie trudniejsze zadanie. Holendrzy to teoretycznie najtrudniejszy rywal w fazie grupowej. Oranje mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa. W piątkowym i sobotnim spotkaniu pokonali odpowiednio Czarnogórę i Ukrainę.

Mecz Polska - Holandia odbędzie się 15 września. TRANSMISJA z meczu Polska - Holandia TV NA ŻYWO będzie dostępna na kanałach TVP Sport, Polsat Sport oraz TVP 1. Polska - Holandia STREAM ONLINE będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Relacja z meczu Polska - Holandia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze