Polska - Holandia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. ME siatkarzy 2019: Polska - Holandia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia w INTERNECIE

2019-09-15 9:43 DaO
Reprezentacja Polski, siatkówka
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Holandia TV TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu siatkarzy na ME. Polska - Holandia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia w ME siatkarzy 2019. Polska - Holandia LIVE ONLINE TRANSMISJA. Polska - Holandia w TV. O której godzinie Polska - Holandia? Po udanym rozpoczęciu mistrzostw Europy w meczy z Estonią, reprezentacja Polski zmierzy się ze współgospodarzem imprezy Holandią. Czysto teoretycznie to najtrudniejszy rywal w fazie grupowej. ME siatkarzy: Polska - Holandia STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Polska - Holandia w TV?

Polska - Holandia TV NA ŻYWO. O której godzinie mecz Polska - Holandia?

Mistrzostwa Europy siatkarzy rozkręcają się z każdym meczem. Podobnie ma być z reprezentacją Polski. Biało-czerwoni w ramach przygotowań do imprezy nie zagrali nawet jednego meczu sparingowe, co mogło zaskakiwać. Jednak Vital Heynen już nie raz pokazał, że wie co robi. Brak meczowego rytmu widać było w pierwszym spotkaniu na mistrzostwach z Estonią. Rywale niespodziewanie urwali nam seta, a gra Polaków nie zawsze wyglądała dobrze.

Mistrzowie świata mieli spore problemy z przyjęciem mocnej zagrywki Estończyków. Dużo dała zmiana Michała Kubiaka za Aleksandra Śliwkę. Kapitan biało-czerwonych poprawił przyjęcie, a w dodatku był pewny w polu zagrywki. W niedzielę czeka nas niewątpliwie trudniejsze zadanie. Holendrzy to teoretycznie najtrudniejszy rywal w fazie grupowej. Oranje mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa. W piątkowym i sobotnim spotkaniu pokonali odpowiednio Czarnogórę i Ukrainę.

Mecz Polska - Holandia odbędzie się 15 września. TRANSMISJA z meczu Polska - Holandia TV NA ŻYWO będzie dostępna na kanałach TVP Sport, Polsat Sport oraz TVP 1. Polska - Holandia STREAM ONLINE będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Relacja z meczu Polska - Holandia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze