Polska - Holandia STREAM ONLINE LIVE ME siatkarzy: Polska - Holandia TRANSMISJA ONLINE Polska - Holandia STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-09-15 14:59 CH
Polska - Holandia STREAM ONLINE NA ŻYWO Polska - Holandia LIVE STREAM w INTERNECIE Polska - Holandia TRANSMISJA ONLINE z meczu siatkarzy
Autor: CyfraSport Polska - Holandia STREAM ONLINE NA ŻYWO Polska - Holandia LIVE STREAM w INTERNECIE Polska - Holandia TRANSMISJA ONLINE z meczu siatkarzy

Polska - Holandia STREAM ONLINE NA ŻYWO z ME siatkarzy Polska - Holandia TRANSMISJA ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia STREAM LIVE w INTERNECIE z ME w siatkówkę 15.09.2019. Polscy siatkarze zaczęli walkę w mistrzostwach Europy od zwycięstwa, ale widać było, że na razie są daleko od optymalnej formy. 3:1 i nieoczekiwanie przegrany set z teoretycznie słabszym rywalem - identycznie było dokładnie rok temu w Warnie, gdy Biało-Czerwoni zaczynali mundial. Oby i koniec był teraz taki sam. W drugim meczu mistrzostw Europy polscy siatkarze zagrają z Holandią, gospodarzem turnieju ME. Jaki skład tym razem wystawi trener Vital Heynen, który w pierwszym spotkaniu rzucił do boju zmienników. ME siatkarzy: Polska - Holandia LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA w INTERNECIE.

Na żywo

Polska - Holandia

Witamy w relacji na żywo z meczu Polska - Holandia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Bądźcie z nami!

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu mistrzostw Europy siatkarzy. W drugim spotkaniu na turnieju Polacy zmierzą się ze współgospodarzem turnieju, Holandią!

Przed nami drugie spotkanie Polaków na mistrzostwach Europy. Mistrzowie świata w premierowej rywalizacji pokonali Estonię, ale nie obyło się bez problemów. Przeciwnicy niespodziewanie zdołali urwać nam seta, co można odebrać za małą sensację. Wynikało to przede wszystkim ze słabej postawy biało-czerwonych w przyjęciu.

W szeregach polskiej ekipy widać było brak rytmu meczowego. Wszak Vital Heynen w okresie przygotowawczym nie zaplanował żadnego meczu towarzyskiego. W konsekwencji, Polacy nie grali od miesiąca, co musiało się przełożyć na dyspozycję w premierowym spotkaniu na mistrzostwach. Liczymy, że dziś pod tym względem będzie zdecydowanie lepiej.

Bo i rywal jest zdecydowanie lepszy. Holandia, a więc współgospodarz imprezy, to teoretycznie najtrudniejszy przeciwnik w fazie grupowej. Oranje zagrali o jeden mecz więcej od Polaków. Pokonali i Czarnogórę i Ukrainę. Oba spotkania zakończyli w trzech setach.

Hymny obu państw już za nami. Trwa prezentacja wyjściowych składów. Biało-czerwoni rozpoczną w składzie: Kubiak, Nowakowski, Leon, Drzyzga, Bieniek, Muzaj i Zatroski na libero.

Zaczynamy!

3:0

Dwa bloki z rzędu Muzaja!

5:3

Dobra zagrywka Bieńka, ale skutecznie akcję zakończył Ter Horst.

7:5

Pierwsza długa akcja dla Holandii. Dwukrotnie ataku nie skończył Leon, a punkt zdobył Van Garderen.

9:5

As serwisowy Leona!

11:8

Abdel-Aziz skutecznie obił polski blok.

13:8

Leon skutecznie zablokował Van Garderena!

13:11

As serwisowy Abdel-Aziza. Ustrzelony Kubiak.

16:13

Mocny atak Nowakowskiego po bloku. Holendrzy nie zdołali dogonić piłki.

17:14

Huknął teraz z drugiej linii Muzaj. Blok nie miał żadnych szans.

19:15

Abdel-Aziz był bliski złapania Kubiaka na pojedynczym bloku, ale piłka spadła minimalnie na aut.

19:17

Błąd kapitana Polaków, który w stykowej sytuacji na siatce dotknął górnej taśmy.

21:17

Blok Polaków! Bieniek zdobywa punkt zatrzymując Van Garderena!

22:18

Leon z sytuacyjnej piłki trafia w boisko!

23:19

I raz jeszcze Leon. Tym razem mocno po skosie w czwarty metr.

24:19

As serwisowy Muzaja! Mamy piłki setowe!

25:19

Koniec seta! Holender nie trafił w boisko w trudnej sytuacji. Nie uratował go nawet challenge.

Zaczynamy drugiego seta!

3:2

Dużo błędów serwisowych z obu stron. Teraz pomylił się Van Garderen.

5:3

Kolejny blok biało-czerwonych! Leon zatrzymał Abdel-Aziza.

6:6

As serwisowy Ter Horsta.

9:7

Abdel-Aziz ponownie przytrzymany blokiem. Prostą zamknął Kubiak!

12:10

Trzynasty błąd Holendrów na zagrywce. Szykuje się chyba jakiś rekord.

14:11

Leon skutecznie w kontrataku. Holendrzy mieli problem z przyjęciem zagrywki Muzaja.

16:13

Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w dzisiejszym meczu. Kolejna popsuta zagrywka Oranje.

16:15

Muzaj zatrzymany blokiem, ale nie miał łatwej piłki.

18:15

As serwisowy Drzyzgi. Bardzo ostry flot!

20:15

Kontratak Polaków i kolejny punkt Muzaja. Atakujący kiwnął, a holenderskiego libero zmylił blok, który nieco zmienił kierunek opadania piłki.

21:16

Ależ wystawa Drzyzgi do Bieńka! Zrobił to sposobem dolnym. Bawią się Polacy.

22:17

Plak na zagrywce daleko w aut.

23:17

Leon potężnie z przechodzącej piłki. Dobrze, że boisko nie ma dziury.

24:18

Nowakowski obił mocno holenderski blok. Piłki setowe dla Polski!

25:18

Koniec seta! As serwisowy Komendy!

Zaczynamy trzeciego seta!

2:2

Kubiak na czystej siatce. Holendrzy nie mieli nic do powiedzenia.

4:3

Leon na pojedynczym bloku zatrzymał Abdel-Aziza!

6:5

Muzaj mocno po prostej. Libero zdołał podbić piłkę, ale zrobił to niedokładnie i Holendrzy nie byli w stanie kontynuować akcji.

6:8

Chyba pierwsza taka sytuacja w meczu. Holendrzy po kontrataku Abdel-Aziza odskoczyli na dwa punkty.

8:10

Polacy musieli powtarzać akcję po słabym przyjęciu Zatorskiego. Kubiak za drugim razem skutecznie.

10:12

Leon po holenderskim bloku. Przewaga rywali nadal się utrzymuje.

11:12

Kontratak Polaków i Leon w boisko po prostej!

12:12

Abdel-Aziz musiał atakować z wysokiej piłki. Holendrzy nie przyjęli dobrze zagrywki Bieńka i postawili szczelny blok! Straty odrobione.

14:12

Ależ kapitalny blok Leona! Piłka wróciła pod nogi Abdel-Aziza zanim ten opadł na parkiet!

16:13

Długo wisiał w powietrzu Nowakowski, ale udało mu się zaatakować. W dodatku skutecznie.

18:15

Holendrzy znów zaczynają psuć zagrywki. Van Garderen w aut.

19:15

Holendrzy przyjęli zagrywkę na drugą stronę. W kontrataku punkt zdobył Muzaj.

21:16

Biało-czerwoni byli zmuszeni do powtarzania akcji, po tym jak atak Kubiaka został podbity. Bieniek w powtórce nie dał szans rywalom. W następnej akcji Muzaj zablokował Jornę.

21:18

A tym razem to Muzaj zatrzymany. Abdel-Aziz zdobywa punkt blokiem.

23:18

A Leon nie stosuje półśrodków. Bardzo mocny atak z drugiej linii. A po chwili as serwisowy Kubiaka!

24:19

Bieniek za pierwszym razem podbity. W powtórce zakończył akcję mocnym atakiem. Piłki meczowe!

25:19

Koniec meczu! Van Garderen zablokowany przez Muzaja!

W grze Polaków było jeszcze kilka mankamentów, ale było to zdecydowanie lepsze spotkanie niż przed dwoma dniami z Estonią. Widać, że biało-czerwoni będą powoli rozkręcać się na mistrzostwach. To wszystko z naszej strony. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Do zobaczenia.

Polska - Holandia STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA w INTERNECIE z ME siatkarzy

W pierwszym meczu mistrzostw Europy Polacy wygrali 3:1 z Estonią, a selekcjoner reprezentacji siatkarzy Vital Heynen nie skorzystał z gwiazdy polskiej kadry, Wilfredo Leona. Belgijski szkoleniowiec uznał, że nie ma takiej potrzeby, a ważniejsze, by parkietu powąchali ci, którzy na co dzień wychodzą do gry w roli zmienników. Czy polski Kubańczyk zadebiutuje przeciwko Holandii w niedzielnym spotkaniu? Gospodarze mocno szykują się na potyczkę z nami, hala Ahoy w Rotterdamie ma być pełna, ale tym razem poza 7 tysiącami Holendrów na trybunach ma się zjawić aż 4 tysiące Polaków. Atmosfera będzie gorąca, bo mecz w praktyce formalnie zdecyduje też o naszym awansie do 1/8 finału. My oczywiście walczymy o coś więcej i o awans nie drżymy w żadnym wypadku. Trener Heynen pytany o porównanie Holandii z Estonią – naszym pierwszym rywalem w ME – odpowiada: – Holandia prezentuje o wiele większą siłę fizyczną. Ma za sobą publiczność, zwyciężyła poza tym dwa razy po 3:0, więc na pewno w niedzielę czeka nas wspaniały mecz. Sądzę, że Holendrzy oczekują w meczu z nami cudu. I to wcale nie jest niemożliwe. Jeśli chcemy się poprawiać z dnia na dzień, potrzebujemy coraz lepszych przeciwników. Holandia będzie dobrym. Ale my też słabi nie jesteśmy – zapewnia Heynen, który szykuje kolejną niespodziankę w składzie. Na pytanie o wyjściową szóstkę tylko się uśmiecha i odpowiada: – Na pewno będzie inna niż przeciwko Estonii.

Polska - Holandia STREAM LIVE w INTERNECIE mecz siatkarzy w ME TRANSMISJA ONLINE

Polscy kibice chcieliby też w końcu zobaczyć na parkiecie Wilfredo Leona, warto więc się zastanowić czy to nie będzie idealny moment? – Może się pojawi. Zobaczymy. Wszystko w swoim czasie – tajemniczo kończy Belg Vital Heynen. To będzie jego drugi turniej o stawkę w reprezentacji Polski siatkarzy. Kubański gracz z polskim paszportem Wilfredo Leon ma szansę zostać gwiazdą numer jeden rozpoczynających się mistrzostw Europy. W Rotterdamie Polacy zaczęli walkę o złoto meczem grupowym z Estonią, ale w nim Wilfredo Leon w ogóle nie zagrał. Heynen oszczędzał go na kolejne spotkania Polaków. Po sierpniowym awansie do igrzysk teraz powinno grać im się lżej. - Kiedy osiągnęliśmy zakładany cel, to oczywiste, że poczuliśmy ulgę i odprężenie - mówi Wilfredo Leon. - Nie było powodu, by się czymkolwiek więcej stresować. Dzisiaj mamy przed sobą nowe zadanie. Nie powiedziałbym, że odczuwam w związku z nim jakąkolwiek presję. Także dlatego, ze mam za sobą pierwszy występ w polskich barwach w zawodach o dużą stawkę. W właściwie jedyne, co mogę powiedzieć o mistrzostwach Europy to, że będą trwały dużo dłużej niż kwalifikacje olimpijskie. To dla mnie podstawowa różnica - dodaje Wilfredo Leon, który marzy o pierwszym medalu wywalczonym w Biało-Czerwonych barwach.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Polish National Team - Class of 2019 😀 Post udostępniony przez Wilfredo León Venero (@wilfredo_leon_official)

Polska - Holandia LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE z ME siatkarzy

Mecz Polska - Holandia w mistrzostwach Europy siatkarzy zostanie rozegrany w niedzielę 15 września. Początek mecz Polska - Holandia w siatkówkę o godzinie 16.00. Transmisje na żywo z ME na antenach TVP 1, TVP Sport, Super Polsat, Polsat Sport. STREAM ONLINE NA ŻYWO ZA DARMO na stronie sport.tvp.pl. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Polska - Holandia.

Najnowsze