Polska - Czechy STREAM ONLINE NA ŻYWO ME siatkarzy 2019: Polska - Czechy STREAM LIVE w INTERNECIE Polska - Czechy TRANSMISJA ONLINE

2019-09-16 11:18 MSo
Reprezentacja Polski w siatkówce
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Reprezentacja Polski w siatkówce

Polska - Czechy STREAM ONLINE NA ŻYWO ME siatkarzy 2019: Polska - Czechy TRANSMISJA ONLINE ZA DARMO Gdzie oglądać mecz Polska - Czechy STREAM LIVE w INTERNECIE? Przed Polakami trzeci mecz siatkarskich mistrzostw Europy. Biało-czerwoni wygrali oba dotychczasowe spotkania i nic nie wskazuje, by ta sytuacja miała się zmienić. Ich kolejnym rywalem będą Czesi. Mistrzostwa Europy 2019: GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE Polska - Czechy LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE.

Polscy siatkarze jak burza idą przed tę edycję mistrzostw Europy! Choć nie udało im się uniknąć drobnej wpadki - za taką można uznać zgubienie jednego seta w meczu z Estończykami, tak po dwóch meczach na naszym koncie jest zgodnie z planem komplet punktów. Kadra Vitala Heynena ma się rozpędzać z każdym kolejnym spotkaniem! Czy koncert w wykonaniu Orłów kibice obejrzą już w środę? – Wyszliśmy na ten mecz mocno, bo wiedzieliśmy, że może nam on dać sporo w kolejnej fazie turnieju, każdy mały kroczek jest bardzo ważny. Nad każdym kroczkiem się koncentrujemy – mówił w rozmowie z mediami Maciej Muzaj po spotkaniu z Holendrami. Tamten rywal wydawał się najgroźniejszy, teraz powinno być już tylko łatwiej!

Czesi do tej pory wygrali i przegrali po jednym spotkaniu. Po porażce z Ukraińcami, nasi południowi sąsiedzi rozgromili outsidera z Estonii 3:0. Niewiele wskazuje, by dziś mieli urwać choćby jedną partię. – Przed meczem nie czułem żadnych nerwów. Po tym jak zobaczyłem, co się dzieje na widowni, jaka jest atmosfera, ilu jest kibiców z Polski, pomyślałem: „Kurczę, jaka presja? Trzeba tylko grać swoje” - dodawał Wilfredo Leon.

Mecz Polska - Czechy na mistrzostwach Europy w siatkówce odbędzie się 16 września. TRANSMISJA z meczu Polska - Czechy TV NA ŻYWO na kanale TVP 1 i Polsat Sport. Legalny i darmowy stream będzie dostępny na Sport.tvp.pl. Relacja na żywo z meczu na Sport.se.pl!

Najnowsze