PGE Vive Kielce - Montpellier TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: PGE Vive - Montpellier LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ PGE Vive - Montpellier w TV na jakim programie

2020-02-08 13:44 DaO
Arkadiusz Moryto, PGE Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Moryto

PGE Vive Kielce - Montpellier TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Liga Mistrzów: PGE Vive - Montpellier LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz PGE Vive - Montpellier w INTERNECIE. Na jakim programie TRANSMISJA TV z meczu PGE Vive - Montpellier. Po ponad dwóch miesiącach przerwy do gry wraca Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. A to oznacza ogromne emocje związane z występem PGE Vive Kielce. Mistrzowie Polski w ważnym meczu zmierzą się z francuskim Montpellier. Mecz PGE Vive - Montpellier LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz PGE Vive - Montpellier TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

PGE Vive - Montpellier TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Faza grupowa Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych wchodzi w decydującą faze. zespoły, które walczą o jak najlepsza pozycję przed play-offami nie mają już wiele miejsca na błędy. PGE Vive Kielce w zasadzie wyczerpało ten limit w pierwszych kolejkach. Zespół prowadzony przez Tałanta Dujszebajewa na własne życzenie zgubił kilka punktów, przez co zwycięstwo w grupie B oddaliło się. Cel ten jest trudny do zrealizowania, ale nadal możliwy. Warunek jest jeden, wygrać wszystkie pozostałe cztery spotkania i liczyć na małą pomoc rywali. Bo THW Kiel gra wręcz rewelacyjnie i to niemiecki zespół przewodzi stawce. Sobotni mecz, w którym PGE Vive zmierzy się z francuskim Montpellier może być ważne w kontekście ostatecznego układu tabeli.

PGE Vive - Montpellier STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz PGE Vive - Montpellier w TV NA ŻYWO

Nie dziwne więc, że EHF wybrało polsko-francuską rywalizację "meczem tygodnia". Ostatnie starcia obu drużyn są niebywale zacięte. Kielczanie mają ujemny bilans spotkań z Montpellier, bo w pięciu poprzednich meczach wygrali tylko raz. W dodatku we Francji będą musieli radzić sobie bez Igora Karacicia.  - Spodziewam się bardzo ciężkiego meczu. Często dziwię się, jak kibice nie doceniają Montpellier. Przecież to jedyny zespół we Francji, który aż dwa razy triumfował w Champions League, a ostatni raz zrobił to niecałe dwa lata temu - powiedział Tałant Dujszebajew w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Mecz PGE Vive Kielce - Montpellier odbędzie się 8 lutego. TRANSMISJA z meczu PGE Vive - Montpellier TV NA ŻYWO na kanale nsport+. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:15.

Najnowsze