Telekom Veszprem - PGE VIVE Kielce TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Veszprem - VIVE STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Veszprem - VIVE LIVE STREAM w INTERNECIE

2019-11-23 14:35 CH
Veszprem VIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO
Autor: East News Veszprem VIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO

Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Veszprem - PGE Vive STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Veszprem - Vive w TV Na jakim programie TRANSMISJA Veszprem - VIVE STREAM LIVE w INTERNECIE. Sobotnia rywalizacja na Węgrzech w ramach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych będzie niewątpliwie hitem. VIVE Kielce przystępuje do tego spotkania bojowo nastawione i pokrzepione ostatnimi zwycięstwami. Czy mistrzowie Polski zdołają zgarnąć komplet punktów w boju z Veszprem? Mecz Veszprem - PGE Vive TRANSMISJA TV Gdzie obejrzeć mecz Veszprem - Vive LIVE STREAM w INTERNECIE.

Veszprem - VIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce w kolejnym meczu Ligi Mistrzów zagrają na Węgrzech z Telekomem Veszprem. Mistrzowie Polski doskonale znają tego rywala, grali z nim w ostatnich latach wielokrotnie. Podopieczni Talanta Dujszebajewa przystępują do spotkania na Węgrzech pokrzepieni wspaniałym zwycięstwem w poprzedniej kolejce LM. Ograli broniący tytułu Vardar Skopje. To był pokaz siły szczypiornistów PGE Vive Kielce! Zespół trenera Talanta Dujszebajewa w kolejnym meczu Ligi mistrzów rozbił Vardar aż 35:25. Kluczem do zwycięstwa była znakomita gra w defensywie i parady bramkarzy, Andreasa Wolffa i Mateusza Korneckiego. Co prawda w ekipie gości brakowało między innymi potężnego Łotysza Dainisa Kristopansa (215 cm) i Rosjanina Siergieja Garboka, ale nawet ich obecność na boisku niewiele by zmieniła. Siła mistrzów Polski była tego dnia ogromna. Najwięcej bramek dla PGE Vive zdobył grający życiowy mecz białoruski kołowy Artiom Karaliok - 6. Po czwartym zwycięstwie w Lidze Mistrzów kielczanie awansowali na trzecie miejsce w grupie. Ich forma wyraźnie zwyżkuje i dlatego pasjonująco zapowiada się mecz kielczan na Węgrzech z Telekomem Veszprem. Mistrzowie Polski dotarli na Węgry bez problemów. Kielczanie będą chcieli pójść za ciosem po udanych tygodniach. W trzech bardzo trudnych starciach (dwóch z Vardarem Skopje i jednym z Telekomem Veszprem) zdobyli pięć punktów i cały czas utrzymują się w czołówce tabeli.

Veszprem - PGE VIVE STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać

Przed nami 9. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. PGE Vive Kielce w sobotę zagra na wyjeździe z węgierskim Telekomem Veszprem. Oba zespoły walczą o awans do fazy pucharowej. Oba zdobyły do tej pory zdobyły po 10 punktów. W Kielcach o jedną bramkę lepsi byli mistrzowie Polski. Jak będzie tym razem? Mecz Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych zostanie rozegrany w sobotę 23 listopada. Początek meczu Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce o godzinie 17.30. TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce na antenie Canal+. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Można go wykupić w usłudze Player.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17.30.

Najnowsze