Sylwia Dekiert

i

Autor: Instagram/sylwiadekiert Sylwia Dekiert

Gdy zobaczyliśmy Sylwię Dekiert w tej kreacji, zbieraliśmy szczęki z podłogi. Gwiazda TVP zniewala urodą

2021-11-15 9:40

Sylwia Dekiert jest rozpoznawalna przez zdecydowaną większość fanów sportu. Dziennikarka to obecnie jedna z największych gwiazd TVP, gdzie pojawia się przy okazji największych wydarzeń w sporcie. Telewidzowie zachwyceni są nie tylko jej poziomem przygotowania merytorycznego do każdego wydarzenia, ale również jej oszałamiającą urodą. Ostatnia kreacja Dekiert zachwyciła fanów, którzy nie szczędzili dziennikarce komplementów.

Sylwia Dekiert od wielu lat związana jest z Telewizją Polską. Do TVP dołączyła w 2002 roku i powoli pięła się po szczeblach kariery i popularności. Od pewnego czasu bez wątpienia można określić ją mianem najpopularniejszej dziennikarki sportowej w Polsce. Dekiert obecna jest podczas najważniejszych wydarzeń sportowych, gdzie odpowiada zazwyczaj za prowadzenie studia.

Sylwia Dekiert odsłoniła ciało, a nam opadły szczęki. Gwiazda TVP zniewala, ale figura

Sylwia Dekiert zachwyciła kreacją. Fani zachwyceni

Nie oznacza to jednak, że jej rola ogranicza się jedynie do tego. Dekiert podczas np. meczów reprezentacji Polski wciela się również w reporterkę i przeprowadza wywiady z zawodnikami przed, czy też po spotkaniu. W dodatku dziennikarka nie stroni od żadnej dyscypliny sportowej, bo można ją zobaczyć w studiu przed meczami piłkarskimi, boksem, a w ostatnich miesiącach pracowała również przy igrzyskach olimpijskich.

Sylwia Dekiert wrzuciła zdjęcie w obłędnie krótkiej mini i się zaczęło. Fani nie byli w stanie się powstrzymać

Potwierdzeniem wszechstronności Dekiert jest również to, że w miniony weekend miała okazję pracować przy Cavaliadzie. To największe zawody jeździeckie w Polsce, które odbywają się w czterech miastach: Poznaniu, Lublinie, Krakowie i w Warszawie. Ostatnie zawody odbyły się w hali Torwar w Warszawie, gdzie studio prowadziła właśnie Dekiert.

W galerii poniżej zobacz oszałamiające zdjęcia pięknej dziennikarki

Zachwycająca kreacja Dekiert. Ciężko oderwać wzrok od gwiazdy TVP

Dziennikarka na wydarzeniu pojawiła się w kreacji, która zachwyciła fanów. Dekiert miała na sobie chabrową sukienkę do połowy uda. Fotografią ze studia pochwaliła się w mediach społecznościowych. - Dobrze jest wrócić na Cavaliadę - napisała na Instagramie w opisie do fotografii. Fani jak zwykle nie mogli powstrzymać się przed komplementami.

- Prześliczna i powabna - napisał jeden z internautów. - Pani jak zwykle przecudowna i piękna - brzmi inny wpis. - Ślicznie pani Sylwio. Jaka sukienka... wow - czytamy w kolejnym komentarzu. To nie pierwszy raz, gdy fani zachwycają się kreacją Dekiert. Zapewne również nie ostatni...

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Najnowsze