Sylwia Dekiert odsłoniła ciało, a nam opadły szczęki. Gwiazda TVP zniewala, ale figura

2021-08-25 16:23
Sylwia Dekiert
Autor: Instagram/sylwiadekiert Sylwia Dekiert

Ostatnie tygodnie były bardzo obfite w sportowe wydarzenia i kibice mogli przypomnieć sobie, jak to jest niemal non stop oglądać rywalizację. Po mistrzostwach Europy w piłce nożnej przyszły igrzyska olimpijskie, a wszystkie te wydarzenia można było oglądać na TVP, gdzie studio prowadziła m.in. Sylwia Dekiert. Dziennikarka po ciężkim okresie postanowiła udać się na zasłużone wakacje.

Jeśli komuś w ostatnich miesiącach brakowało sportowych emocji, to obecnie na pewno nie może narzekać. Bo w sporcie działo się i nadal dzieje się dużo i czasami trzeba podejmować ciężkie decyzje, na który kanał przełączyć, aby niczego nie przegapić. Wakacje stały pod znakiem wielkich imprez. W czerwcu i w lipcu odbyły się mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a na przełomie lipca i sierpnia igrzyska olimpijskie.

Sylwia Dekiert wreszcie przerwała milczenie. Szczere wyznanie o dzieciach

Sylwia Dekiert na wakacjach. Opublikowała świetne zdjęcie

Wszystkie te imprezy można było zobaczyć przede wszystkim na antenach TVP oraz TVP Sport. Telewizja Publiczna już dawno temu nabyła prawa do Euro 2020 i igrzysk olimpijskich i zdaniem wielu kibiców, wydarzenia te zostały świetnie opakowane. Fani szczególną sympatia darzą przede wszystkim Sylwię Dekiert, która bardzo często pojawiała się w studiu.

Sylwia Dekiert czekała po nocy w studiu TVP. Pokazała gorącą stylizację i uśmiech bogini, fani zakochani

Niekiedy nie miała łatwego zadania, jak w przypadku dramatycznej sytuacji z Christianem Eriksenem, który podczas meczu Dania - Finlandia doznał zawału, ale widzowie nie mają wątpliwości, że dziennikarka świetnie wywiązywała się ze swojego zdania. Teraz mogła odpocząć od pracy i z rodziną postanowiła wyjechać na wakacje.

Zobacz jak mieszka Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert w bikini. Fani zachwyceni figurą dziennikarki TVP

A wiemy to dzięki wpisowi w mediach społecznościowych. Sylwia Dekiert opublikowała fotografię z ukochanym podczas wypoczynku. Jak można wyczytać z posta, dziennikarka postanowiła na odpoczynek w Czarnogórze, a konkretnie mieście Tivat.

Przy okazji dziennikarka TVP pokazała się w bikini, a fani nie mogli wyjść z podziwu, jaką figurą może pochwalić się Dekiert. - Ale figurka! - czytamy w jednym z komentarzy. - Pani Sylwia klasa normalnie - napisał inny internauta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze