Sylwia Dekiert

i

Autor: instagram.com/sylwiadekiert

Sylwia Dekiert czekała po nocy w studiu TVP. Pokazała gorącą stylizację i uśmiech bogini, fani zakochani

2021-07-07 20:39

Sylwia Dekiert była gospodarzem programu "Eurowieczór" po spotkaniu półfinałowym Euro 2020 między Hiszpanami a Włochami na mistrzostwach Europy. To była naprawdę gorąca noc! Sylwia Dekiert czekała na wejście na telewizyjną antenę po dogrywce, co uwieczniła na fotografii. Zdjęcie gwiazdy TVP rozpaliło wyobraźnię fanów.

Sylwia Dekiert jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom sportu. Dziennikarka od kilku lat jest twarzą redakcji TVP i umila czas kibicom w trakcie spotkań z ekspertami w studiach meczowych.  Sylwia Dekiert była gospodarzem programu "Eurowieczór" po półfinale między Hiszpanami a Włochami na mistrzostwach Europy. W trakcie oczekiwania na wejście na antenę dziennikarka postanowiła się sfotografować i zamieścić zdjęcie z redakcji w swoich mediach społecznościowych. Reakcja na ujęcia dziennikarki była bardzo pozytywna, a fani docenili jej wspaniały uśmiech i wyjątkowo gorącą stylizację, biust dziennikarki napierał na cienki materiał koszulki. 

Ujawniono zarobki Bartosza Kurka. Wielkie miliony polskiego siatkarza, ale przy Lewandowskim to marne grosze

Sylwia Dekiert pokazała swoje zdjęcie z redakcji TVP. Gwiazda czekała na wejście na antenę

W trakcie Euro 2020 gwiazda TVP bardzo aktywnie brała udział w studiach pomeczowych i wzbudzała wielkie emocje wśród kibiców, którzy zwracali uwagę na jej gorące stylizacje. Tym razem, dziennikarka postanowiła pokazać kulisy swojej pracy i uwiecznić oczekiwanie na początek "Eurowieczoru" po transmisji starcia półfinałowego między Hiszpanią a Włochami.

- Chciałabym zaprosić na Eurowieczór do TVP Sport, ale o której wejdziemy na antenę? Czy w jakimkolwiek innym Euro było tyle dogrywek? - napisała gwiazda na swoim Twitterze.

Piłkarze Legii Warszawa przeżyli niezwykłą noc! Takie rzeczy niektórzy widzieli pierwszy raz

Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda

Zdjęcie gwiazdy stało się prawdziwym hitem internetu

Fotografia zamieszczona przez Dekiert w mediach społecznościowych stała się prawdziwym hitem internetu i została polubiona przez 650 użytkowników Twittera. Fani dziennikarki w komentarzach bardzo doceniają jej gorącą stylizację, a także niebiański uśmiech, który jest prawdziwą ozdobą dla urody gwiazdy.

- Miło się pani słucha. Mądrego i przyjemnie posłuchać. - napisał jeden z fanów pod wpisem dziennikarki TVP Sport.

Najnowsze