Legia Warszawa

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Legia Warszawa

Piłkarze Legii Warszawa przeżyli niezwykłą noc! Takie rzeczy niektórzy widzieli pierwszy raz

2021-07-07 16:13

Wracają europejskie puchary. Choć nie skończyło się jeszcze Euro 2020, to polskie kluby zaczynają już walkę o udział w Lidze Mistrzów i Lidze Konferencji Europy. Legia Warszawa wyjechała na daleką północ do Norwegii na mecz z Bodo/Glimt. Wielu zawodników z pewnością taką noc przed meczem przeżyło pierwszy raz. Do takich scen nie dochodzi codziennie.

Czy znowu zobaczymy polskie kluby w europejskich pucharach? Po długiej przerwie, w minionym sezonie Lech Poznań radził sobie nieźle w fazie grupowej Ligi Europy. Teraz przyszedł czas na rywalizację w kolejnych rozgrywkach. Legia Warszawa, jako mistrz Polski, zaczyna walkę w Lidze Mistrzów. Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie zespół Bodo/Glimt. Wyprawa wgłąb Półwyspu Skandynawskiego dla wielu mogła być niezłą przygodą.

Bodo - Legia Warszawa RELACJA

Bodo/Glimt - Legia: Wyjątkowa noc w Norwegii

Piłkarze Legii Warszawa znaleźli się w okolicach koła podbiegunowego. Atmosfera przed meczem z pewnością była gorąca! Oczekiwania wobec startu w europejskich pucharach są bardzo duże. Przed meczem Bodo/Glimt było ciekawie zwłaszcza w nocy. Dla niektórych piłkarzy sporym zaskoczeniem mogła być... biała noc, którą doświadczyli w Norwegii. Mimo godzin nocnych wciąż było tam jasno!

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne

QUIZ. Największe kompromitacje polskich drużyn w europejskich pucharach. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Który z tych luksemburskich klubów okazał się lepszy od Legii Warszawa?

Biała noc to zjawisko polegające na tym, że w pewnym okresie w godzinach nocnych nie zapadają ciemności. Tak właśnie dzieje się obecnie w północnych rejonach Norwegii. Tarcza słoneczna chowa się co prawda za horyzontem, ale robi to dość płytko, przez co ciągle jest jasno!

Bodo/Glimt - Legia KIEDY MECZ?

Mecz 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Bodo/Glimt - Legia Warszawa zaplanowany jest na środę 7 lipca. Początek spotkania o godzinie 18:00. Relacja z meczu na Sport.se.pl.

Najnowsze