Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli

i

Autor: Instagram/Justyna Kowalczyk Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli

Podała informacje

Justyna Kowalczyk przekazała informację w sprawie pogrzebu Kacpra Tekieliego. Podała datę

2023-05-26 22:36

Justyna Kowalczyk postanowiła poinformować o pogrzebie swojego ukochanego męża, Kacpra Tekieliego. Wiemy już, kiedy dojdzie do pożegnania sportowca, który zginął w trakcie wspinaczki górskiej w Alpach. Znamy konkretną datę.

Justyna Kowalczyk przekazała informacje w sprawie pogrzebu Kacpra Tekieliego. Emerytowana już olimpijka poinformowała za pośrednictwem swoich obserwatorów na mediach społecznościowych w sprawie pogrzebu męża i wystosowała specjalny apel dla każdego, kto będzie chciał pojawić się na uroczystości. Znamy już datę pożegnania zmarłego sportowca.

Justyna Kowalczyk napisała o pogrzebie Kacpra Tekieliego. Znamy datę

Okazuje się, że ceremonia pożegnania Kacpra Tekieliego będzie miała miejsce 30 maja 2023 roku. Justyna Kowalczyk, wdowa po sportowcu, poprosiła, aby nie kupować kwiatów, tylko wspomóc schronisko dla zwierząt, które za życia bardzo wielbił jej mąż. Do ceremonii dojdzie na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku.

- Pogrzeb Kacperka odbędzie się 30.05.2023 o 14.30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim. Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców itd wspomóc schronisko dla zwierząt! Mój kochany Mąż zwierzęta uwielbiał i na wszystkie możliwe sposoby przez całe swoje życie im pomagał. Bardzo również proszę o uszanowanie prywatności Hugotka, najbliższej rodziny i zrozumienie naszego bólu i straty.Pożegnanie będzie miało charakter świecki. - napisała Justyna Kowalczyk za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany