Krzysztof Stanowski

i

Autor: Twitter Marcina Najmana Krzysztof Stanowski

Zabrał głos!

Krzysztof Stanowski odchodzi z "Kanału Sportowego"? Internauci żyli tą informacją, teraz dziennikarz zabrał głos!

2023-09-21 9:58

Krzysztof Stanowski jest bez wątpienia jedną z najważniejszych postaci "Kanału Sportowego". Ostatnimi czasy pojawiła się plotka i niepotwierdzona informacja mówiąca o tym, że dziennikarz jest bliski odejścia z kanału na YT, co wywołało dość duży niepokój wśród fanów. Teraz Stanowski odniósł się do pogłoski, publikując komentarz na swoich mediach społecznościowych.

"Kanał Sportowy" przez lata budowania swojej marki stał się bardzo popularny wśród fanów sportu w całej Polsce. Kanał na platformie YouTube potrafi generować milionowe wyświetlenia pod swoimi materiałami, a twarzami projektu od samego początku są Tomasz Smokowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski. W sprawie Stanowskiego pojawiły się ostatnimi czasy pogłoski mówiące o tym, że dziennikarz odejdzie od współtworzonej przez siebie inicjatywy, a fani zaczęli snuć domysły. Teraz dziennikarz odniósł się do sprawy w komentarzu na mediach społecznościowych.

Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego? Pojawił się komentarz dziennikarza

Pod jedną z najnowszych publikacji Stanowskiego pojawiły się komentarze nawołujące współtwórcę "Kanału Sportowego" do deklaracji względem pozostania w projekcie. 

- Panie Krzysztofie, proszę o odniesienie się do masowych spekulacji na temat zakończenia pańskiej współpracy z "Kanałem Sportowym". - napisał jeden z użytkowników Instagrama, a Stanowski mu odpisał.

- Słuchajcie, jeśli będę miał coś do zakomunikowania, to przecież zakomunikuję. Na razie nic nie mam, więc nie komunikuję — napisał pod swoim najnowszym postem na Instagramie.

Najnowsze