Lewandowska ANIĄ Z ZIELONEGO WZGÓRZA! Pozuje w OGRODZIE swojej MAMY [ZDJĘCIE]

2020-07-02 13:17 MD
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

W ostatnim czasie życiu Anny i Roberta Lewandowskich doszło do sporych zmian - na swiecie pojawiła się ich druga córeczka, Laura. Szczęśliwa mama doszła już jednak do siebie po porodzie w bardzo szybkim tempie i zaskakuje swoich fanów kolejnymi wyzwaniami, które mają przyczyniać się do szerzenia aktywności fizycznej. Teraz kobieta pokusiła się o ciekawe wyzwanie!

Dniem szczególnym w ostatnim czasie dla rodziny Lewandowskich był 6 maja. To właśnie wtedy na świecie pojawiła się Laura, która dołaczyła do trzyletniej już Klary. Ciąża i cały proces przygotowywania się do powitania nowego członka rodziny z pewnością znane małżeństwo bardzo dużo kosztował. To już jednak wspomnienia - od całej sytuacji minęło kilka tygodni, a Anna Lewandowska w swoim stylu wraca do życia pełną parą.

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Znalazła jednak czas, aby podzielić się pewnym wyzwaniem. - Lubicie "Anię z Zielonego Wzgórza?". Wychowana jestem na tej powieści. Chwila dla siebie w ogrodzie mojej mamy... I przypominają mi się czasy z dzieciństwa. Taka REFLEKSJA. Kocham to, co robię, uwielbiam poświęcać się swojej pasji. I WIECIE CO... Tęskniłam baaardzo. Za prawdziwymi fighterskimi treningami, za wyzwaniami, za naszą wspólną motywacją - ja Was - Wy mnie! I to prosto z maty - napisała trenerka publikując poniższe zdjęcie.

- Dobrego dnia i pamiętajcie... Bycie dumnym z siebie to nie egoizm. Nie bójmy się podkreślać swojej wartości zwłaszcza przed samym sobą - zaznaczyła Lewandowska w swoim wpisie, który z pewnością dotrze do wielu jej fanów.

Najnowsze