ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie STREAM ONLINE LIVE 9.05

2021-05-09 14:30
ŁKS NA ŻYWO
Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com ŁKS Łódź - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać baraż ŁKS - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 20.06

ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie STREAM ONLINE LIVE 9.05 ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze ŁKS-u Łódź nazywani są "Rycerzami Wiosny", ale w wiosennej rundzie gubią punkty, a upragniony cel, czyli szybki powrót do Ekstraklasy, zaczyna się oddalać. O kolejne punkty ŁKS powalczy dzisiaj na własnym boisku z GKS-em Jastrzębie, który broni się przed spadkiem. Mecz ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie dzisiaj o godzinie 15. I liga: Gdzie obejrzeć mecz ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV NA ŻYWO Na jakim programie ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie LIVE STREAM ONLINE 9.05 IPLA.

ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA w INTERNECIE 9.05

Piłlarze ŁKS-u Łódź po porażce 0:1 z Chrobrym Głogów są jeszcze dalej od upragnionego celu czyli awansu do Ekstraklasy. Przed niedzielnym meczem z GKS-em Jastrzębie zajmują już 6. miejsce, ostatnie premiowane grą w barażach. Inny wynik niż pewne zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu będzie ogromnym rozczarowaniem. Goście bronią się przed spadkiem i zajmują 16. miejsce. ŁKS strzela ostatnio mało goli, a na zwycięstwo na własnym boisku łodzianie czekają już nieco ponad miesiąc. - Od pierwszego treningu, który prowadziłem w ŁKS-ie, nie mam nawet najdrobniejszych zastrzeżeń do tego, jak zawodnicy podchodzą do zajęć - zapewnia trener Ireneusz Mamrot, szkoleniowiec ŁKS-u. - Problem nie tkwił w treningu, tylko w meczach. Wierzę, że od niedzieli już tego problemu nie będzie. Musimy zacząć kreować więcej sytuacji także w pierwszej połowie. Na pewno ostatnio jest to coś, co sprawia nam problem i co koniecznie należy poprawić. Najgorzej w takich momentach podejmować nerwowe decyzje, dlatego należy zachować zimną krew. To powinno pozytywnie wpłynąć na zespół i sprawić, że zacznie funkcjonować na poziomie, na jaki go stać - dodał trener Mamrot.

ŁKS - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać ŁKS dzisiaj

Mecz ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie w 29. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 9 maja. Początek meczu ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie o godzinie 15. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma Polsat Sport, ale nie planuje transmisji tv na żywo z meczu ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie. Stream online live z meczu ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze